Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
28
„The Roop“ (tv3.lt fotomontažas)

Sausio 28 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje 11-ą kartą įvyks didieji, prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021. Šiuose apdovanojimuose grupė „The Roop“ pretenduoja net į kelias nominacijas.  

28

Sausio 28 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje 11-ą kartą įvyks didieji, prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021. Šiuose apdovanojimuose grupė „The Roop“ pretenduoja net į kelias nominacijas.  

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt grupė „The Roop“ atvirai papasakojo apie sėkmę muzikos sferoje, ateities planus ir pandemiją.

Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021

Grupė „The Roop“ pretenduoja net į 4 nominacijas: „Metų grupės“, „Metų kūrinio“, „Metų pop grupės“, „Metų vaizdo klipo“. Pasak jų, metai buvo produktyvūs ir jie sulaukė palaikymo ne tik iš Lietuvos. „Metai buvo labai darbingi ir produktyvūs. Tikriausiai visos nominacijos yra natūraliai subrendusios mūsų grupei, prisiminus, kokia daugybė žmonių prisijungė sukelti „Geltonąją bangą“, kuri nuvilnijo per visą Europą ir net, būtų galima sakyti – pasaulį, nes sulaukėme palaikymo žinučių iš visų žemynų“, – džiaugėsi jie. 

REKLAMA

Tęsdami pokalbį apie M.A.M.A apdovanojimus, grupės nariai tikino, kad būti tarp nominantų – garbė: „Lietuvos muzikos rinkoje M.A.M.A. yra tie apdovanojimai, kuriuos bet kuriam muzikantui gauti ar būti nominuotam – būti išgirstam plačiąja prasme ir įvertintam už kūrybą.“

Nusišypsojusi sėkmė

„The Roop“ su daina „Discoteque“ sulaukė milžiniškos sėkmės. Jie „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovavo Lietuvą ir mušė rekordus įvairiose muzikos platformose.

„Sunkiausia buvo laukti „Discoteque“ premjeros ir ar Lietuvos žmonės pasirinks šią dainą atstovauti didžiojoje „Eurovizijoje“. Kaip žinia, net ir mes likome lengvai šokiruoti – daina sumušė Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos balsavimo rekordus, „Spotify“ bei „Youtube“ rekordus! Ir nuo to momento, kai Lietuva pasirinko savo atstovus, mes suvokėme, kokią milžinišką įtaką padarė mūsų pasirodymas. Ir labiausiai džiaugiamės, kad mūsų šalis buvo kaip vienas kumštis, kaip viena didelė džiaugsmo banga, kuri nušlavė liūdesį, nerimą bei sukūrė šventę“, – šyptelėjo jie.

REKLAMA
REKLAMA

„Discoteque“ dainos klipas pretenduojate į „Metų vaizdo klipo“ nominaciją. Pasak „The Roop“, klipe atsispindi sudužusios svajonės, tačiau galiausiai negatyvą nustumia į šalį ir nepasiduoda.

„Klipo režisierius Saulius Baradinskas kartu su Vaidotu puikiai išgrynino idėjas, kaip turi atrodyti vaizdas. Viskas prasideda nuo „On Fire“ garsų sklindančių nuo scenos. Tačiau artistams reikia nulipti nuo jos ir galvoti, kas bus toliau.

Taip pasakojame istoriją apie „On Fire“ dainos laimėjimą ir svajonių sudužimą atėjus pandemijai. Vaidotas žvilgteli į nuotraukas iš pasirodymo, kurios kabo šalia veidrodžio, pradeda kilti vidinė stiprybė ir jėga, kuri pažvelgus į veidrodį ima veikti. Vaidotas jaučia, kad turi dar daugiau ką parodyti ir nenori sustoti.

„The Roop“ užkuria savo diskoteką – kitokią, įtraukiančią ir su didele energija. Geltona rūbų spalva simbolizuoja viltį, šviesą, optimizmą. Manome, kad tai žmonės labai pajuto. Iš techninės pusės buvo taip pat daug nuveikta – sukonstruotas persirengimo kambarys, kurio sienos išsiardo, kad pratilptų kamera, sukurtas netikras veidrodžio atspindys, pilnai sukonstruotos trys skirtingos aplinkos, kuriose ir vyksta visa istorija“, – pasakojo pašnekovai.

REKLAMA
REKLAMA

Na, o šios dainos priedainį jau daugelis galėtų padainuoti net pabudęs vidury nakties. Pasak grupės, jiems smagu, kad jų gerbėjai bando atkartoti šokio žingsnelius ir dainuoja kartu: „Daina tikrai nepabodus. Kai grojame „Discoteque“ koncertuose ir matome pašėlusią publiką, kartu darančia šokių judesius, kaip gali pabosti tas džiaugsmas?“

Ateities planai 

Grupė užsiminė ir apie naujausią savo dainą „Ohmygodable“, kuri „Youtube“ platformoje surinko daugiau nei 663 tūkst. peržiūrų.

„Ohmygodable“ daina ir jos klipas tikrai gali pretenduoti į apdovanojimus. Vėl gi, mes rašome dainas ir kartu su režisieriais, šiuo atveju Sauliumi Baradinsku, kuriame video klipus taip, kad patys liktume nustebinti. Tačiau šiais metais bus dar daug dainų. Kuri, o gal ir kurios, galės pretenduoti –sužinosime po metų“, – kalbėjo grupė.

Panašu, jog praėję metai grupei buvo itin sėkmingi, tačiau jie nežada užmigti ant laurų ir toliau kurs bei stengsis nustebinti savo gerbėjus, kurių labai laukia koncertuose.

REKLAMA
REKLAMA

„Pandemija – sunkus laikotarpis visam pasauliui. Tačiau mes sau pasakėme, kad mes nenuleisime rankų, o darysime viską, ką galime geriausiai esant šiai situacijai. Šiuo metu esame paruošę pilną albumą ir deriname singlų išleidimų datas. Su nekantrumu laukiame koncertų, kur su klausytojais vėl dainuosim ir šoksim kartu dar stipriau nei iki šiol“, – viltingai kalbėjo „The Roop“.

Kviečiame balsuoti už savo favoritą čia

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų