tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Eurovizija“ paskutinę metų dieną pirmą kartą surengė „Eurovizijos“ apdovanojimus. Juose buvo įvertinti ir „The Roop“.

„Eurovizija“ paskutinę metų dieną pirmą kartą surengė „Eurovizijos“ apdovanojimus. Juose buvo įvertinti ir „The Roop“.

REKLAMA

Lietuviams atiteko apdovanojimas už geriausią choreografiją. Apie tai jie pranešė savo facebooke:

„Ką tik laimėjome Eurovision „Geriausios Choreografijos“ apdovanojimą! Nepakartojama metų pabaiga! Gera choreografija, manome, yra ta, kuri nauja, nematyta, turinti savo unikalų braižą bei kelia emocijas. Džiaugiamės, kad Vaidoto „pirštų šokis“ ir kartu su choreografu Marijanu Staniulėnu (didelis ačiū jam) sukurti judesiai ne tik įstrigo atmintin, bet ir sukėlė norą žmonėms atkartoti ir šokti kartu! Let’s Discoteque!“, – rašė jie.

//LT// Ką tik laimėjome Eurovision “Geriausios Choreografijos” apdovanojimą! Nepakartojama metų pabaiga! Gera choreografija, manome, yra ta, kuri nauja, nematyta, turinti savo unikalų braižą bei kelia emocijas. Džiaugiamės, kad Vaidoto “pirštų šokis” ir kartu su choreografu Marijanu Staniulėnu (didelis ačiū jam) sukurti judesiai ne tik įstrigo atmintin, bet ir sukėlė norą žmonėms atkartoti ir šokti kartu! Let’s Discoteque! 🖖🕺 . //EN// We just won Eurovision award for “Best Choreography”! What a special end of the year! Good choreography, in our opinion, is the one that is new, unseen, with unique style, and triggers emotions. We are glad that Vaidotas’s “finger dance” and the moves created together with choreographer Marijanas Staniulėnas (huge thanks to him) not only stuck in everyone’s memory, but also stimulated people’s desire to replicate and dance together! Let’s Discoteque! 🖖🕺 . #theroop #eurovision #discoteque

REKLAMA
Posted by THE ROOP on 2021 m. gruodžio 31 d., penktadienis

Eurovision.tv puslapyje nurodomi 10 kategorijų laimėtojai ir tie, kurie pretendavo jais tapti.

Pačios inovatyviausios scenos apdovanojimas atiteko Ukrainos atstovams „Go_A“.

Apdovanojimas už geriausią vokalą atiteko Šveicarijos atstovui „Gjon’s Tears“.

Apdovanojimas už geriausią įvaizdį atiteko Italijos atstovams „Maneskin“. Jiems taip pat atiteko apdovanojimas už geriausią vaizdo klipą.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų