Teniso žvaigždutė pasijuokė iš Kim Kardashian: atkūrė nuogą asmenukę

Niekam ne paslaptis, kad realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (36) mėgsta stebinti savo stiliumi, elgesiu ir nė trupučio nesigėdija savo nuogo kūno.

17

Bene daugiausiai dėmesio internete susilaukė asmenukė prieš veidrodį šių metų pradžioje. Socialiniame tinkle „Instagram“ Kim pasidalino itin pikantiška nuotrauka, kurioje ji pozuoja visiškai nuoga, o intymiausias moters kūno vietas dengė tik juodi cenzūriniai brūkšneliai.

„Kai neturi kuo apsirengti“, - trumpai fotografiją tąkart komentavo ji.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Teniso žvaigždutė pasijuokė iš Kim Kardashian: atkūrė nuogą asmenukę

Netrukus po grandiozinio susidomėjimo Kim dar kartą driokstelėjo: prie veidrodžio pasikvietė seksualųjį modelį Emily Ratajkowski. Fotografijoje abi merginos pozavo asmenukei iškėlusios viduriniuosius pirštus, o jų nuogos krūtys buvo pridengtos juodomis juostomis, padarytomis nuotraukų koregavimo programa.

„Kai atrodo... kad abi neturime ką apsirengti LOL“, – parašė Kim prie pikantiškos nuotraukos.

Visą šią jau užmarštyje nugulusią istoriją nusprendė atgaivinti teniso žvaigždė Eugenie Bouchard (22). Kanadiečių tenisininkė artėjant Helovinui apie kostiumą ilgai negalvojo. Mergina nusprendė atkurti garsiąją K. Kardashian asmenukę.

REKLAMA

Profesionali tenisininkė apsiėjo be nuogybių. Vietoj to, mergina į rankas čiupo kūno spalvos apatinius ir į juos prisigrūdo kojinių, taip sudarydama apvalesnių kūno formų įspūdį. O intymias kūno vietas pridengė prisiūtais cenzūriniais juodais brūkšniais.

Toks merginos įvaizdis susilaukė ovacijų. „Kad ir ką bevilkėtum atrodai seksualiai, - teigė vienas komentatorius.

Tiesa, istorija tuo nesibaigė. Visai kaip ir Kim, Eugenie į pagalbą pasikvietė bičiulę, su kuria identiškais kostiumais įsiamžino kitoje asmenukėje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų