Teisme – Ščiogolevaitės ir jos vyro Damijonaičio byla: bandyta išsiaiškinti taikiai

Žinia apie griūvančią dainininkės Rūtos Ščiogolevaitės ir jos vyro Rolando Damijonaičio santuoką pasirodė dar 2019 metais, tačiau skyrybų dokumentai teismą pasiekė tik šiemet.

Ketvirtadienio rytą Vilniaus regiono apylinkės teismas atvertė skyrybų bylą. Buvo nagrinėjamas santuokos nutraukimas dėl sutuoktinio kaltės, nepilnamečių vaikų gyvenamosios vietos nustatymas ir kitų su santuokos nutraukimu susiję klausimai.

Vilniaus regiono apylinkės teismo atstove ryšiams su žiniasklaida tikino, kad įvyko parengiamasis posėdis, kurio metu buvo tenkintas vienas iš šalių prašymas bylą nagrinėti ne viešai: „Posėdis ilgai netruko, buvo sprendžiamas klausimas išnagrinėti bylą taikiai, tačiau konkretaus atsakymo nebuvo gauta.“

Pora teisme pasimatys tik gegužės mėnesį.

Primename, kad 2019-ųjų rudenį pramogų pasaulyje pasklido kalbos apie dainininkės R. Ščiogolevaitės ir jos vyro Rolando  griūvančią santuoką. Tuo metu moteris laukėsi penktojo savo vaikelio.

Paslaptingi įrašai feisbuke

Įtarimų apie byrančią santuoką kėlė ir Rolando įrašai „Facebook“ asmeninėje paskyroje.

„Viskas gyvenime yra tik neatleistinos nuodėmės. Ypač tos, kurias padaro vyrai. Tai išvis, jergau jergau, kaip baisu. Tik moterys yra aukos, vargšės, o vyrai „tvorų“ gadintojai, moterų išnaudotojai. Jei jūs (moterys) tiek nevestumėte iš kantrybės, kartais net specialiai provokuodamos, o daugiau palaikytumėte mus, savo vyrus, kurie: stengiasi, dirba, išlaiko šeimą, padeda su vaikais, dirba sunkius buities darbus, mažai miega, o kitą rytą vėl viskas iš pradžių. Pas kitas neina, negeria, nelošia, neskriaudžia jūsų. Tai mažiau būtų nesąmonių, pykčių ir skyrybų šiais laikais. Anksčiau moterys knygas skaitydavo, kai nėščios būdavo ir vaikus migdydavo, o dabar tik įlendi į FB, žiū ir psichologijos, ir pediatrijos (skiepijimo) mokslus gali baigti per 3 savaites. Kam tie dundukai gydytojai mokosi 10 metų univere??? Ir iškart galima psichikos sutrikimus pradėt nustatinėt aplinkiniams“, – rėžė jis. 

REKLAMA

Buvo kalbama apie tai, kad į bendrus poros namus ne kartą vyko policijos pareigūnai. Naujienų portalo tv3.lt kalbinta Rūta Ščiogolevaitė nuo komentarų tąkart susilaikė sakydama, jog savo asmeninio gyvenimo ji nekomentuoja: „Aš nieko nekomentuoju. Jūs žinot, aš jau kuris laikas nekalbu apie asmeninį gyvenimą."

Žinojo apie konfliktus

Naujienų portalas tv3.lt tąkart susisiekė ir su buvusiu R. Ščiogolevaitės mylimuoju, šokėju Deividu Meškausku. Pora kartu augina vaiką Adomą.

Paklausus, ar jam girdėta, kad R. Ščiogolevaitės ir jos sutuoktinio Rolando šeimoje kyla minėti konfliktai, Deividas nedaugžodžiavo: „Žinojau, kad konfliktuoja, bet daugiau aš nieko nežinau.“

Vis dėlto žinomas šokėjas neslėpė, kad dėl šios situacijos jam neramu, ypatingai dėl sūnaus Adomo: „Aišku, kad tai negerai“.

Tiesa, pasiteiravus, ar dabar sūnus daugiau laiko praleidžia Deivido ir jo mylimosios Inetos Stasiulytės namuose, D. Meškauskas teigė, kad tikriausiai jų susitikimų skaičius liko panašus, kaip ir visada.

Vėliau D. Meškauskas pridėjo, kad detaliau apie situaciją nieko nežino: „Mes bendraujame tik tiek, kiek reikia dėl sūnaus. Ir viskas. Nei ji nori mano pagalbos, nei aš noriu ten kištis į jos santykius. Jie turi savo šeimą, aš turiu savo šeimą.“

Kartu su vyru Rolandu atlikėja augina 4 atžalas. Iš santykių su šokėju D.Meškausku R.Ščiogolevaitė augina sūnų.


Rašyti komentarą...
m
močiutė
2021-02-18 15:34:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
susitaikykit ir gyvenkit reikia vienas kitam atleisti, gerbti ,jus esat graži pora nesipykit auginkit vaikučius mylėkit vienas kitą, skyrybos yra pats blogiausias dalykas, juk galima gyventi. Dievas sutuokė.
Atsakyti
-8

A
Aušra
2021-02-18 15:38:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
sėkmės jūsų šeimai gyvenkit visi kartu, reikia mokėti nusileisti, atleisti, gerbti esate graži šeima. Stiprybės, kantrybės.
Atsakyti
-4

D
Dievidai
2021-02-18 14:09:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Deividai,ir kam ,gi,tu pravėrei tą pandoros skrynią !.?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų