Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai pakrikštijo ketvirtąją atžalą: pasidalijo ceremonijos akimirka

Visai neseniai Tatjanos ir krepšininko Kšištofo Lavrinovičių šeima pakrikštijo savo ketvirtąją atžalą, kurios susilaukė pavasarį. 

Instagrme vyras pasidalijo vaizdo įrašu iš ceremonijos, kurios metu kunigas šventintu vandeniu pakrikštijo Kristian ir teigė, kad jis yra šaunuolis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai Tatjana Lavrinovič papsakojo apie šeimos pagausėjimą ir gyvenimą objektyvų apsuptyje.

„Vyresnieji labai draugiški ir gerai naująjį šeimos narį priėmė. Labai džiaugiamės, kad nėra pavydo ir nors jau dideli pirmieji vaikai ir išties auginti ketvirtą vaiką yra žymiai lengviau, negu pirmą, pastebėjome, kad neužtenka paroje laiko, kad spėtume viską.

Galėtų dar bent 20 valandų prisidėti“, – juokiasi vestuvinių suknelių salono „D'dress“ bendraturtė Tatjana Lavrinovič.

Pora berniuką pavadino retu vardu Kristian, kuris reiškia „Kristaus sekėją“. Moteris sako, kad niekada nesigailėjo, kad susilaukė dar vienos atžalos. Jai tai – palaima.

„Kiekvienas vaikas pakeitė mus ir kadangi tai jau mums nebe pirmas vaikas ir mes jau nebe tie jauni tėvai, tai viską priimu kaip Dievo dovaną ir tas rūpestis tikrai yra malonus.

Aš niekada nesigailėjau, kad pagimdžiau dar vieną vaiką ir turbūt jei galėčiau ir jei sveikata duotų laiko iki 150 metų, gal būtų ir dar vaikų“, – sako ji.

Ištekėjusi 21-erių ji pagimdė pirmąjį sūnų. Dabar pora turi 4 vaikus: Danielių, Dominyką, Emily ir mažąjį Kristian.

Vaikai labai laukė mokyklos

Praeiti mokslo metai tiek tėvams, tiek vaikams kėlė iššūkių. Moteris džiaugiasi, kad šių metų startas – mokyklose.

„Prasidėjus mokslo metams dabar pajautėme, kaip pasiilgome mes bendravimo su kitais, nežinau, kiek laiko truks visa tai, bet tikimės, kad taip žiauriai baisu jau nebebus.

Mano vaikai labai norėjo į mokyklą, mažoji išvis stebėjosi, kam tokios ilgos atostogos, kad jų visai nereikia. Vyriausiasis jau supranta, kad tai kaip darbas ir kad jį reikia padaryti gerai, nes jis – didelis maksimalistas“, – pasakoja ji.

Viešumas negąsdina

Tv3.lt portalui moteris atskleidė, ar jų gyvenimo viešumas jai nesudaro nemalonumo. Ji atsako – nekreipia į tai daug dėmesio.

„Niekada apie tai negalvojau. Iš pradžių diskomforto nebuvo, nes nesupratau lietuviškai, tačiau paskui tai absoliučiai tapo nebesvarbu. Ypač, jei kalbame apie žmones, kurie apkalbinėja iš pykčio ar pavydo. Jeigu jiems nuo to pasidaro lengviau, tegul.

Aš mieliau dėmesį skiriu tiems, kurie džiaugiasi, sveikina. Visokių žmonių buvo ir bus, toks tas gyvenimas. Nieko nepadarysi, tiesa, nieko dėl to ir nenorim daryti, tiesiog nekreipiame į tai dėmesio“, – sakė ketvirtąją atžalą sūpuojanti mama.


Rašyti komentarą...
Z
Ziurovas
2021-09-16 12:30:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bus garas krepsininkas
Atsakyti
0

Z
Ziurovas
2021-09-16 12:30:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bus garas krepsininkas
Atsakyti
0

Z
Ziurovas
2021-09-16 12:30:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bus garas krepsininkas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų