Merūnas apie pirmuosius vaiko žingsnius mokykloje: „Su jauduliu išgyvenome“

Neseniai praėjusi rugsėjo 1-oji privertė susimąstyti apie mažuosius, pirmą kartą žengiančius mokyklų slenkstį. Į pirmą klasę sūnų išleidęs Merūnas Vitulskis dalinasi įspūdžiais ir pasakoja apie savo patirtis mokykloje.

Operos solistas, dainininkas Merūnas sako, kad pirmoji mokslo diena šiemet jam nepraėjo be jaudulio. Sūnus Ajus (6) pradėjo pirmą klasę, todėl tėvai jaudinosi, kad diena praeitų sklandžiai.

„Su jauduliu labai išgyvenome, kad tik vaikui būtų nebaisu, kad tik pirma diena neatneštų jokių traumų, baimių ar dar ko nors. Bet čia normalu, kad kažkiek jaudulio buvo.

Bet mums Ajus sakė, kad jam nelabai drąsu, bet viskas buvo gerai, po pirmos dienos jis labai džiaugėsi, kad turi naujų draugų ir sakė: „tėti, tu nepatikėsi, davė už dyką valgyti!“

Tai va taip juokėmės“, – šypsosi jis.

Merūnas neslepia džiaugsmo, kad šiemet pamokos prasideda ne namuose.

„Pirmokėlių tėvams lengvatas daro matyt. Kad nesutraumuotų ir kad neišgąsdintų, mums leido vaiką iki pat klasės atvesti ir parodyti, kur ta 12 metų kelio pradžia. Labai džiaugiuosi, kad mokykla taip žvelgia.

Kol kas klasėse viskas vyksta, ne nuotoliu, nes kaip pasakojo mokytoja praeitų metų nuotykius, tai sakė, kad buvo nepakeliamai sunku, krūviai papildomi, atrodo, klasėje dirbi su vaikais ir per nuotolį, o mes tikiuosi, kad to nepatirsime šiais metais.“

Muzikalus kaip ir tėveliai

Dainininkas sako, kad Ajus – gabus vaikas. Domisi technologijomis, mėgsta pamankštinti ir balso stygas – turi gerą balsą.

„Planuojame leisti į plaukimą, nes gerai sąnariams ir vystymuisi bei augimui. Taip pat į robotiką, nes patinka matematika, skaičiavimai ir viskas, kas susiję su technologijomis.

Be to, įstojome į „Ąžuoliuko“ chorą, nes vaikas dainuojantis, turi gerą klausą. Žiūrėsime, kas bus“, – sako jis.

„Rusiška aplinka labai baugino“

Pasiteiravome, kaip pats dainininkas prisimena savo pirmąją klasę ir pirmus žingsnius į mokyklą. Jis iškart surimtėja – pirmieji žingsniai nebuvo labai lengvi.

„Mano pirma klasė buvo baisi, rugsėjo 1-oji gal ir visai gera buvo, buvau labai pasitempęs, pasiruošęs pažinti aplinką, mokytojus, bet ta rusiška aplinka labai baugino.

Buvo kitokios taisyklės, kitoks mokytojų požiūris į vaikus, realiai mane mano pirmoji mokytoja traumavo. Ji sakydavo, kad „geriau jau 10 kitų vaikų, nei tokį kaip tu“.

Iš dalies aš ją suprantu, nes buvau tikrai nelengvas vaikas, bet manau, kad visą laiką galima prie vaiko kitaip prieiti. Tikėkimės, kad mūsų Ajaus mokytoja toliau palaikys tą teigiamą natą“, – viliasi jis.


Rašyti komentarą...
R
Rolas
2021-09-12 08:36:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusivaziavai Merunai ant tiek, kad net vaikams ramybės nėra, tiek to dėmesio jums trūksta, kad vaikus reklamai kisi, bunke, paskaitė, dabar dar vienas vos ne kiekvieną dieną, portaluose, net šlykštu žiūrėt, na neįdomu jūsų tas nesąmones skaityt
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų