Tarasovai lankėsi skandalingame vakarėlyje: žavėjo elegancija

Savaitgalį uostamiestyje vyko skandalingas vakarėlis. Į atsinaujinusio restorano Klaipėdoje atidarymą rinkosi Lietuvos įžymybės, rašoma pranešime spaudai.

57

Pasveikinti naujo restorano etapo ir komandos atvyko manekenė Karolina Toleikytė, atlikėjai Violeta ir Vilius Tarasovai, aktorė Eglė Jackaitė, dainininkė Eglė Jakštytė, legendinis krepšininkas Eurelijus Žukauskas, buvę sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ nariai, „Mondo” šokių centro įkūrėjai ir mokytojai – Aidas Kasperaitis ir Ernestas Monginas bei svarbūs Vakarų Lietuvos įmonių vadovai.

(57 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tarasovai lankėsi skandalingame vakarėlyje: žavėjo elegancija

Skambant saksofono garsams, garsūs virtuvės šefai, someljė Frederic Robitail iš Prancūzijos ir David SlomanDidžiosios Britanijos, ruošė skonio receptorius džiuginantį patiekalą – Paella su jūros gėrybėmis. Svečiai buvo vaišinami ir specialiai atidarymo progai iš Prancūzijos atvežtomis šviežiomis austrėmis.

„Skaičiuojame jau 23-ius metus, tačiau šiandien „Skandalas“ vėl atgimė iš naujo. Dabar mes esame kitokie nei anksčiau. Norime pasiūlyti išskirtines patiekalų tradicijas iš Prancūzijos ir Italijos. Jau nuo lapkričio 11 d. kviesime pasimėgauti tikruoju brunch meniu, o kitąmet planuojame atsivežti profesionalų virtuvės šefą iš Italijos“, – sakė restorano vadovas Rimgaudas Kunstmonas.

1996 m. „Skandalą“ įkūrė ir daugelį metų verslui vadovavo Rimgaudas Kunstmonas. Prieš 8-erius metus savininkas restoraną perleido valdyti operatoriui su teisėmis į prekės ženklą, o dabar vėl sugrįžo vadovauti.

Skoningai jaukų „Skandalo“ interjerą kūrė pats R. Kunstmonas kartu su dizaineriu Valerijumi Puloku pagal naujausias Paryžiaus mados tendencijas iš interjero dizaino parodos „Maison & Objet“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų