Tai, kas nutiko šios poros vestuvėse, sukels pavydą kiekvienam

Popmuzikos žvaigždė Katy Perry praėjusį savaitgalį netikėtai atėjo į vienos amerikiečių poros vestuves Sent Luise ir fotografavosi bei šoko su jaunavedžiais.

18

K. Perry į šį Misūrio miestą JAV vidurio vakaruose atvyko koncertuoti ir šeštadienio vakarą drauge su savo palyda nustebino viešbutyje „Four Seasons“ šventusius jaunavedžius Hayley Rosenblum ir Blonie Dudney.

„Ji iš tikrųjų paklausė nuotakos ir jaunikio, ar galėtų sudalyvauti jų vestuvėse, ir jie abu pasakė „taip“, – naujienų agentūrai AFP pasakojo vestuvių viešnia Amy Prada.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tai, kas nutiko šios poros vestuvėse, sukels pavydą kiekvienam

„Visi buvo šokiruoti ir džiugiai nustebę“, – sakė A. Prada, kuri pridūrė, kad K. Perry apsilankymas truko maždaug 15 minučių, kad ji pašoko su jaunavedžiais ir pozavo asmenukėms su svečiais.

Siurprizas įvyko vėlai vakare. Vestuvių fotografas Ray Propas vietos žurnalui „St Louis“ sakė, kad jau rengėsi išeiti.

„Staiga prie pat nuotakos ir jaunikio sustojo beprotiškas žmonių traukinukas ir moteris šviesiais trumpais plaukais, su beisbolo kepuraite pasakė: „Ar nieko, kad sudalyvausim jūsų vestuvėse?“ – pasakojo R. Propas.

K. Perry į miestą atvyko su savo gastrolėmis „Witness“ ir apsilankymą vestuvėse paminėjo per sekmadienio koncertą, rodo žinutės socialiniuose tinkluose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų