Swift prabilo apie valgymo sutrikimą: viską pakeitė lemtinga nuotrauka

Amerikos atlikėja Taylor Swift savo gerbėjus džiugina atliekamomis dainomis, nepaprastu balso tembru. Moteris ant scenos jaučiasi kaip namuose. Visuomet besišypsanti atlikėja tikina nors atrodo ir labai laiminga, tačiau gyvenime turėjo pereiti viską: tiek šiltą, tiek šaltą.

8

Išskirtinio interviu metu ji atskleidė, kad anksčiau jai teko kovoti su valgymo sutrikimu,

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Swift prabilo apie valgymo sutrikimą: viską pakeitė lemtinga nuotrauka

Portalui people.com atlikėja papasakojo nuo ko prasidėjo valgymo sutrikimai. Ji prisiminė lemtingą nuotrauką, kuri paskatino ją nebevalgyti:  „Pamačiau savo nuotrauką, kurioje atrodė, kad mano pilvas buvo per didelis, kažkas pasakė, kad atrodau nėščia… Tai paskatino mane badauti, tiesiog nustojau valgyti.“

Atlikėja tikino, kad nevalgydama ji jausdavosi silpna, negalėjo tinkamai atlikti savo pasirodymų, o pradėjusi vėl valgyti mėsą, ji jaučiasi stipri bei energinga: „Dabar aš suprantu, kad jei valgai maistą, turi energijos ir sustiprėji, gali daryti visus pasirodymus ir jautiesi energingas.“

2014-2015 metais atlikėja buvo pati liekniausia, kokia tik kada nors yra buvusi. Koncertuose ji pasirodydavo kentėdama nuo anoreksijos, ir nuolat jausdavosi taip, kad apalps. „Maniau, kad taip ir turiu jaustis“, – sakė Taylor.

Negana to, jei žmonės bandydavo jai padėti, ji vis atkirsdavo, kad puikiai savimi pasirūpina. „Galvodavau, ką jie kalba? Žinoma, kad aš valgau – paprasčiausiai daug sportuoju“, – tikino aplinkinius tuomet ji.

Tiesa, kaip vėliau paaiškėjo, iš tiesų mergina tik sportavo, o štai kas lietė maistą, ji jo nevalgydavo išvis.

Ir nors dabar Taylor nešioja 38 dydžio drabužius, dainininkė neslepia, kad jos ryšys su maistu vis dar nėra teisingas ir sukasi aplink tai, kad kartais ji juo save apdovanoja, o kartais – baudžia.

Ir nors šios temos galėjo nė neliesti, ir dokumentinėje juostoje kalbėti tik apie savo karjerą, T. Swift įsitikinusi, kad toks sprendimas nebūtų teisingas. „Apie tai kalbėti man tikrai nemalonu. Tačiau tai suteikia kontekstą visiems kitiems dalykams, kurių tuo metu nedariau ar padariau per daug“, – pridėjo atlikėja. 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų