Svarbiausios Lietuvos Kalėdų eglės įžiebimo šventėje – muzikos žvaigždynas

Vilniaus Katedros aikštėje puošiama svarbiausia šalies Kalėdų eglė jau kelerius metus iš eilės stebina savo grožiu ne tik sostinės gyventojus ir miesto svečius, bet patenka ir į užsienio žiniasklaidos sudaromus gražiausiųjų eglių sąrašus. Tad, daugelis su nekantrumu laukia – kokia gi ji bus šiemet?

8

Jau rytoj, šeštadienį, renginio „Kalėdos sostinėje 2018“ metu bus įžiebta šių metų gražuolė, o ryškiausios muzikos žvaigždės ir atlikėjai džiugins žiūrovus įspūdingais pasirodymais.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Svarbiausios Lietuvos Kalėdų eglės įžiebimo šventėje – muzikos žvaigždynas

Kalėdų eglės įžiebimo šventę „Kalėdos sostinėje 2018“ ves mylimi TV laidų ir renginių vedėjai Gabrielė Martirosianaitė ir Mindaugas Rainys. Tradiciškai eglę įžiebs Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Savo dainas žiūrovams dovanos didžiausios Lietuvos muzikos žvaigždės: Sel, Mantas Jankavičius, Dainotas Varnas. Kalėdinius pasirodymus ruošia projektų „Lietuvos talentai“ ir „X Faktorius“ nugalėtojai ir žvaigždės: grupė „120“, Alen Chicco, Indrė Grikšelytė, cirko artistas Kasparas Bujanauskas, Monika Juškevičiūtė, būgnininkė Fausta Šukytė.

Specialią programą vaikams ruošia Edgaras Lubys, Monika Juškevičiūtė, Deividas Bastys su vaikų ansambliu „Džimba“ ir A. Noviko džiazo mokyklos vaikai.

(80 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kalėdų eglutės įžiebimo šventė

Eglės įžiebimo šventė Katedros aikštėje kasmet sulaukia didžiulio susidomėjimo ir sutraukia minias žiūrovų. Na, o tie, kas neturės galimybės dalyvauti šventėje, galės jaukiai įsitaisę namuose stebėti tiesioginę renginio transliaciją per TV3.

Kalėdų eglės įžiebimo šventė „Kalėdos sostinėje 2018“ šeštadienį 19.30 per TV3


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų