REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
Michelle Hardenbrook (nuotr. Instagram)

Michelle Hardenbrook (70) užuot mėgavusi pensija, ji ir toliau dirba, kad galėtų rūpintis neįgaliu sūnumi. Nepaisant to, jog ji stengiasi iš visų jėgų padėti savo atžalai, tačiau jos dukra nustojo su ja bendrauti. Tiesa, Michelle taip pat pasakojo, kad dažnai susiduria ir su piktais komentatoriais, kurie negaili kritikos strėlių.

7

Michelle Hardenbrook (70) užuot mėgavusi pensija, ji ir toliau dirba, kad galėtų rūpintis neįgaliu sūnumi. Nepaisant to, jog ji stengiasi iš visų jėgų padėti savo atžalai, tačiau jos dukra nustojo su ja bendrauti. Tiesa, Michelle taip pat pasakojo, kad dažnai susiduria ir su piktais komentatoriais, kurie negaili kritikos strėlių.

REKLAMA

Dauguma komentatorių teigia, kad 70-metei nepadoru viešinti internete pikantiškas nuotraukas ir užsiiminėti seksu, tačiau pati moteris tokias kalbas atmeta, skelbė dailystar.co.uk.

Ji tiki, kad seksualinis gyvenimas gali būti toks pat malonus, kai sulauki brandaus amžiaus. 

„Manau, kad žmonės sako, jog sulaukus tam tikro amžiaus nereikėtų užsiiminėti seksu, o tai yra nesąmonė. Manau, kad nuo pat gimimo esame seksualinės būtybė. Dauguma iš mūsų to nesupranta, kol nesulaukia lytinio brendimo, ir tai yra gerai, nes nemanau, kad norisi, jog būrys vaikų vaikščiotų aplink ir užsiimtų seksu“, – kalbėjo moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Michelle ragino žmones ir toliau mėgautis kūniškais malonumais: „Nemanau, kad turėtumėte sustoti. Daugelis moterų, ypač kai joms prasideda menopauzė, mano, kad viskas. <..> Yra tiek daug dalykų, kuriuos moteris išgyvena, ir jos nebenori turėti reikalų su seksu.“

REKLAMA

Tačiau Michelle iš Luizianos (JAV) dabar tiki, kad jos istorija turėtų įkvėpti moteris toliau tyrinėti savo seksualumą, nesvarbu, kokio amžiaus jos būtų.

Ji prisijungė prie pikantiškos svetainės 2020 m. sausį ir per pirmąjį mėnesį uždirbo 30 tūkst. svarų po to, kai jos paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame ji ieškojo „savanorių“, tapo interneto sensacija.

„Man 70 metų ir aš parduodu nuogybes „OnlyFans“, – rėžė moteris.

Moteris papasakojo apie žiaurius komentatorius, su kuriais ji susidūrė dėl dramatiško karjeros pokyčio.

REKLAMA
REKLAMA

Michelle peikė tuos, kurie bando ją pažeminti. Ji tiesiai šviesiai pasakė: „Tai, ką jie sako, yra tikrovės neatitinkantys žodžiai. Jie turi užsiimti savo reikalais! Niekas nieko neverčia užsiregistruoti į mano „OnlyFans“. Jei žmonės nori žiūrėti į 70-metę moterį, besinaudojančią dildo, tai jų teisė.“

Paklausta, apie kokius konkrečiai komentarus ji kalba, Michelle atskleidė, kad dažnai jai rašo: „Kokia apkūni atliekama moteris.“

Su dukra nepalaiko ryšio

Didžiąją gyvenimo dalį gyvenusi skurde, Michelle džiaugiasi savo sėkme, tačiau ši veikla turi ir minusų.

Kalbėdama su „Daily Star“, ji sakė: „Tačiau man liūdna, kad negaliu apie savo sėkmę papasakoti žmonėms, kuriuos pažįstu ir myliu, nes tai būtų smerkiama.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mano šeima su manimi nekalbėjo jau daug metų. Jei jiems apie tai papasakočiau, tai dar labiau sustiprintų įsitikinimą, kad „Michelle yra tiesiog keista“. Aš esu keistuolė ir tai žinau. Nėra tiek daug moterų, vyresnių nei 60 metų, kurios dirba tokį darbą.“

„Jų yra, bet jei pažvelgtumėte į amžiaus kategorijas „OnlyFans“ svetainėje, pamatytumėte, kad dauguma žmonių yra dvidešimtmečiai“, – pridūrė ji.

Michelle, kuriai tikrai netrūksta humoro jausmo, pridūrė: „Didžiuojuosi savo sėkme. Jaučiu, kad pagaliau atradau tai, kas man gerai sekasi. Niekada nežinojau, kuo noriu būti užaugusi.“

Patyrė skurdą

Michelle gyvena Luizianoje (JAV) ir anksčiau dirbo sekretore, todėl neuždirbo krūvos pinigų. Jai auginti du vaikus buvo iššūkis. Vėliau, prieš pat sulaukdama 56-erių, ji neteko darbo, o kad apmokėtų sąskaitas, ėmėsi masažuotojos darbo.

REKLAMA

Galiausiai ji susikūrė „OnlyFans“ anketą ir pradėjo uždarbiauti iš savo pikantiškų kadrų. Ji stengiasi aprūpinti ne tik save, bet ir savo sūnų, kuris būdamas 35-erių tapo neįgalus dėl varginančios širdies ligos.

Tačiau jos du sūnus ir dukra turi skirtingas nuomones apie savo mamą.

Michelle sakė: „Mano sūnus apie tai žino ir neprieštarauja. Visada buvau labai atvira su savo vaikais apie savo seksualumą. <..> Taigi aš buvau atvira su savo vaikais, bet mano dukra su manimi nekalbėjo 20 metų. Esu įsitikus, kad jei ji sužinotų, ką aš dabar darau, turėtų daugiau amunicijos nekalbėti su manimi, nes jos galvoje viskas, kas blogo nutiko jos gyvenime, nutiko dėl manęs, bet yra visiškai priešingai. Mano sūnus sako, kad jei ne aš, jis būtų miręs. Dešimt metų man labai skaudėjo širdį, kad mano dukra taip blogai jaučiasi dėl manęs.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų