Svajonių jaunikio ir nuotaikos paieškos: Lietuva prieš Pasaulį!

Kada paskutinį kartą besišnekučiuodamos su draugėmis nugirdote frazę „O, jis yra tikras svajonių jaunikis”? Vakar? Tiesą pasakius, galite nebijoti to prisipažinti, kadangi frazė „svajonių jaunikis“ per pastaruosius dešimt metų tapo tokia nuvalkiota, kad žmonės net nesusimąsto apie pasekmes, kurios gali lydėti ją ištarus.

18

Jis kažką pasakė? Bus svajonių jaunikis! Jis kažkur nusifilmavo? Bus svajonių jaunikis! Jis namo grįžo su šimtu rožių? Draugės ir kaimynės tuoj pradės rėkti, kad šis jaunuolis – tikras svajonių jaunikis! O jums belieka nusišypsoti... Kaip ir kiekvieną kartą, kai kitos svajonių jaunikio etiketę klijuoja jūsų antrajai pusei ant kaktos!

O kada vyrai ištaria tą stebuklingą „svajonių nuotaika“? Po filmo „Pabėgusi nuotaka“ peržiūros, žinoma, ši frazė iš vyrų lūpų girdima vis rečiau. Kaip yra sakoma, vyrai turi apie ką pasikalbėti ir be nuotakų. Tik silpnumo akimirkomis vyrai prabyla. „Svajonių nuotaka“, - prunkšteli per dantis vienas, kai negauna velnių namo parsiradęs kiek per vėlai. „Svajonių nuotaka“, - taria kitas, žvelgdamas į žurnalo viršelį...

REKLAMA

tv3.lt siūlo žaidimą. Taip, tai nėra konkursas, tai nėra balsavimas. Tai greičiau primena sportinį žaidimą, kurio rezultatus lemsite būtent jūs!

Lietuva prieš Pasaulį – Pasaulis prieš Lietuvą! Aštuoni Lietuvos atstovai stoja į kovą su pasaulinio lygio žvaigždėmis.

Šeštadienį – ketvirtfinaliai, iki 21 valandos jūsų surinkti balsai apnuogins tiesą ir sekmadienio rytą mes pamatysime, kas susikaus pusfinaliuose. Nugalėtojai paaiškės sekmadienio vakarą!

Vaikinai

Pirmoji kova: Ryanas Goslingas – Vaidas Baumila

Ryanas Goslingas – garsus JAV aktorius, išgarsėjęs kultine tapusioje romantinėje dramoje „Užrašų knygutė“. Vis dėlto 36-erių metų aktorius atliko ir daugiau puikių vaidmenų, už kuriuos buvo nominuotas net „Auksiniam gaubliui“.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ryanas Goslingas ir Sandra Bullock buvo pora

Vaidas Baumila – vienas populiariausių šalies atlikėjų, savo karjerą pradėjęs prieš dešimtmetį rodytame realybės šou akvariumas. 29-erių dainininką visada lydėjo svajonių jaunikio etiketė, nors jis pats jos kratosi.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaidas Baumila pluša ne tik įrašų studijoje, bet ir sporto salėje

ATIDUOK SAVO BALSĄ!

 

Antroji kova: Mindaugas Stasiulis – Bradas Pittas

Mindaugas Stasiulis – žymus radijo ir televizijos laidų vedėjas išsiskiria savo humoro jausmu, nuoširdumu. Savo iškalbą laidų vedėjas šiuo metu demonstruoja populiarioje laidoje „Gero vakaro šou“

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV ir radijo laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis

Bradas Pittas – daugybę prestižinių kino apdovanojimų susižėręs aktorius taip pat dažnai vadinamas didžiausių širdžių ėdiku. Nuo karjeros pradžios šviesiaplaukis vyras buvo tituluojamas vienu gražiausių planetoje, todėl šalia jo glaudėsi tik tokios pat garsios moterys.

(73 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Byra šeima? Skelbiama, kad Bradas Pittas grasina skyrybomis

ATIDUOK SAVO BALSĄ!

Trečioji kova: Justinas Jankevičius – Henry Cavillas

Justinas Jankevičius – savo karjerą pradėjęs kaip komikas, dabar Justinas – vienas populiariausių ir mylimiausių laidų vedėjų Lietuvoje.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justinas Jankevičius įvardijo savo fetišą

Henry Cavillas – tamsiaplaukis aktorius dažnai geriausiai pažįstamas kaip „Supermenas“. Tai – vienas ryškiausių jo vaidmenų, padėjusių patekti net ir į gražiausių vyrų pasaulyje sąrašą.

ATIDUOK SAVO BALSĄ!

Ketvirtoji kova: Jonatanas Kazlauskas – Johnas Mayeris

Jonatanas Kazlaukas – vienas įsimintiniausių didžiausio muzikinio projekto „X Faktorius“ dalyvių. Jis mergaite pakerėjo savo mielumu ir trapumu, jam netikėtai tapus vienu iš sekamiausių žmonių Lietuvoje.

REKLAMA

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X Faktoriaus“ dalyvis Jonatanas Kazlauskas

Johnas Mayeris – jo ginklas – aksominis balsas, kuris padeda nuginkluoti viso pasaulio moteris. Visada scenoje su gitara pasirodantis atlikėjas žavi savo paprastumu ir natūralumu.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dainininkas Johnas Mayeris savo dramomis neįtiko aktorei

ATIDUOK SAVO BALSĄ!

Merginos

Pirmoji kova: Natalija Bunkė – Cameron Diaz

Natalija Bunkė – viena ryškiausių šalies įžymybių, kurios gyvenimo detalėmis domisi kiekvienas. Kelias skyrybas išgyvenusi dainininkė pasižymi tvirtumu ir užsidegimu. Gi grupėje „Pop Ladies“ koncertuojanti Natalija visai neseniai prikėlė ir seksualiąją merginų grupę „YVA“

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalijos Bunkės išvaizdos pokyčiai: širdyje aš tokia pankė

Cameron Diaz – komedijų aktorė, taip pat išgyvenusi daug garsiai nuaidėjusių skyrybų. Visgi šviesiaplaukė nepasiduoda ir toliau stebina puikias vaidmenimis.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Cameron Diaz nebijo pasirodyti be makiažo

ATIDUOK SAVO BALSĄ!

 

 

Antroji kova: Deimantė Andriuškaitė – Scarlett Johanson

Deimantė Andriuškaitė – modelis išgarsėjo dėl savo sužadėtuvių su garsiu telenovelių aktoriumi Mario Cimmaro. Vis dėlto poros santykiams kliūčių kelia atstumas, nors Deimantė taško nededa. Ji Lietuvoje toliau studijuoja ir dirba kosmetologijos klinikoje.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Helovino naktį modelio Deimantės Andriuškaitės neatpažino net draugai

Scarlett Johansson – kelis metus iš eilės aktorė laimėjo seksualiausios moters planetoje titulą. Vis dėlto artimi šaltiniai teigia, kad tokie titulai Scarllet nežavi, nes jai svarbesnės kitos vertybės – šeima ir įdomių vaidmenų nestokojanti karjera.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Scarlett Johansson

ATIDUOK SAVO BALSĄ!

Trečioji kova: Asta Valentaitė – Angelina Jolie

Asta Valentaitė – stilistė, modelis Asta Valentaitė retai kalba apie savo asmeninį gyvenimą. Visgi dažnai svarstoma, kas amžinai paims vienos gražiausių šalies moterų ranką.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pritrenkianti Asta Valentaitė prikaustė visų fotografų dėmesį

Angelina Jolie – aktorė visus žavi ne tik ekranuose, bet ir realybėje. Tik garsios ir gražios moters gyvenime pastaruoju metu netrūko skandalų – po ilgos draugystės ji išsiskyrė su aktoriumi Bradu Pittu, tad dabar aršiai dalinamasi šešių vaikų globa.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po skyrybų Angelina Jolie persikėlė į Malibu

ATIDUOK SAVO BALSĄ!

Ketvirtoji kova: Eglė Straleckaitė – Jennifer Lawrence

Eglė Straleckaitė – talentinga šokėja ir įspūdingo grožio mergina. Savo formomis ji ekrano žiūrovus žavėjo dalyvaudama projektuose „Šok su manimi“, kur jos šokių gebėjimais neabejojo niekas.

REKLAMA

(97 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paryžiuje modelio duonos paragavusi Eglė Straleckaitė svajoja apie atostogas

Jennifer Lawrence – vos 26-erių metų aktorė jau gali džiaugtis svarbiausiu kino industrijos apdovanojimu „Oskaru“ ir begaline gerbėjų meile. Ji palaikoma dėl savo natūralumo ir atvirų pasisakymų visais gyvenimo atvejais.


Rašyti komentarą...
M
Mhhh
2016-12-03 12:56:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ilgai reikėjo ant galvos šokinėti, kad tokio lygio "rašinį" sukurti ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų