Sužinoję šios moters amžių, vyrai lieka be žado: į pasimatymus kviečia net 19-mečiai

Fitneso fanatikė yra įrodymas, kad amžius – tai tik skaičius. 54-erių mama „Instagrame“ neatsigina jaunesnių vyrų dėmesio. Trijų vaikų mama sako, kad „Instagrame“ jaučiasi kaip pažinčių svetainėje, nes jos nuotraukos pritraukia daug vyrų dėmesio.

10

Mitybos specialistę Jill Bradley (54 m.) dažnai dėmesiu lepina vyrai, kurie yra perpus jaunesni. Jai rašo ir vos 19 metų sulaukę vaikinai ir daugelis negali patikėti, kad jai jau daugiau nei 50 metų, nes ji atrodo per daug „seksuali“.

Fitneso fanatikė, kilusi Anglijos, dabar gyvenanti Kanadoje, iki šiol nepriima pasiūlymų, kurių sulaukia, rašoma dailystar.co.uk.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jill Bradley

„Daugiausiai mano sekėjai yra vaikinai, kurių amžius svyruoja nuo 19 metų iki kur kas daugiau. Tačiau  tarp sekėjų yra ir moterų. Vaikinai mėgsta į mane žiūrėti, labiau nei moterys.

Gauti komentarai dažniausiai yra teigiami, nors pastebiu, kad auditorija nuolat keičiasi, o „Instagram“ tampa didele pažinčių svetaine. Aš nuolat gaunu iš vaikinų žinučių,  kuriose jie kviečia mane vakarienės ar išgerti“, – sako ji.

Visas šis dėmesys pakeitė Jill gyvenimą. Ji pasirašė sutartį su aktorių agentūra, o 2015 metais išsiskyrė su buvusiu vyru. 48-erių ji pradėjo dirbti ir modeliu.

Pastaraisiais metais moteris pasirodė reklamose ir mados bei gyvenimo būdo žurnalų puslapiuose.

„Aš išsiskyriau ir norėjau užsidirbti papildomų pinigų, todėl užsirašiau į veikiančią agentūrą Toronte. Man buvo pasiūlyta bendradarbiauti su keliais fotografais, kad galėčiau pasisemti patirties prieš fotoaparatą.

Buvimas modeliu suteikė man pasitikėjimo savimi. Aš stengiuosi įkvėpti ir motyvuoti žmones tapti geriausiais, kokiais tik gali būti, bet kokio amžiaus ir rūpintis savo sveikata bei kūnu“, – sako ji.

Ji tikisi parodyti kitiems sekti savo svajones ir sako, kad amžius yra tik skaičius.

„Kitoms moterims, kurios nori jaustis pasitikinčios savimi, noriu pasakyti – neleiskite niekam sakyti, ką galite ar ko negalite. Galite būti ir padaryti viską, apie ką galvojate. Svarbu mylėti save ir iškelti save į pirmą vietą, nes nusipelnei būti laiminga.

Būkite laimingos, darykite tai, ko norite, skleiskite meilę ir džiaugsmą. Padėkite tiems, kurie patys sau negali padėti“, – sako ji.


Rašyti komentarą...
J
Jo
2021-06-06 17:26:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pažiūrėjau ir pagalvojau, kad 60. Nesupratau kame tas stebuklas seniai jauniems patinka seksas su bobutė iš.
Atsakyti
-1

V
Vitalija
2021-06-06 15:31:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jinai normaliai atrodo pagal metus.Tik vieno nesuprantu,iškur toks galvojimas,ji atrodo labai jaunai?Aš jos metuose atrodžiau daug jauniau.
Atsakyti
-2

K
Kestas
2021-06-06 17:19:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nematau jokio grožio! Eilinis spakliaus sluoksnis!!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų