Suvirpins širdį: Žižė pristatė dukroms kurtą lopšinę

Dviejų mergaičių mama Julija Žižė – viena iš tų, kurios negali ramiai gyventi. Žinoma moteris pristato savo dukroms skiriamą dainą.

18

Šiame kūrinyje – lopšinėje – nugulė visos J. Žižės mintys ir jausmai nuo pirmosios dukters Lėjos laukimo iki antrosios Otilijos gimimo, rašo pranešime spaudai.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Suvirpins širdį: Žižė pristatė dukroms kurtą lopšinę

„Kartą „Instagram“ tinkle man parašė Ema Korsakaitė-Kumpienė, kuri pasidalino savo eilėmis. Pagalvojau, kad nusiųsiu jai gražiausias mintis apie dukras ir motinystę, o ji jas surimuos. Taip gimė lopšinė „Linkiu tau, vaikeli“.

Lėja jau moka visus dainos žodžius mintinai. Išklausiusi kūrinį pirmą kartą, prašė pakartoti. Tikriausiai vaikas jaučia, kad ši daina yra apie ją ir jos sesę. Lėja matė, kaip važiavau į studiją ir įrašinėjau dainą. „Linkiu tau, vaikeli“ yra dovana mano dukroms, kurią jos galės dainuoti savo vaikams, anūkams“, – pasakoja J. Žižė.

Muziką dainai sukūrė Kasparas Mėginis ir Edgaras Žaltauskas. „Labai džiaugiuosi, kad su manimi dirbo profesionalų komanda. Kasparas ir Edgaras – atsidavę muzikai, žinojau, kad mano kūrinys bus gerose rankose. Pirmo susitikimo metu supratau, kad tai žmonės, su kuriais norisi dirbti“, – kūrybinei komandai gražių žodžių negailėjo J. Žižė.

Julijai muzikos padangė yra puikiai pažįstama. Moteris buvo grupės „Pinup Girls“ narė, vėliau išleido kelias solines dainas. Julija neslepia, kad visada norėjo ir svajojo dainuoti, tačiau vis trūko pasitikėjimo savimi.

„Šį kartą viskas buvo kitaip. Žinojau, kad nereikia didelio mokslo sudainuoti šią lopšinę. Labiau reikėjo širdies, jausmų, nuoširdumo. Dukroms kasdien sakomi žodžiai sugulė į dainos posmus. Tokias eiles ne aš viena sakau savo vaikams. Manau, kad kiekviena mama tai jaučia sūpuodama vaiką ant rankų. Nesakau, kad grįžtu į muzikos pasaulį. Tiesiog darau tai, ką jaučia mano širdis. O dabar ji nori dainuoti šią lopšinę“, – šypsojosi moteris.

Dainą J. Žižė dovanoja kiekvienam vaikui, o ypač tiems, kurie augo be tikros, supratingos mamos meilės. Moteris nori, kad šis kūrinys įkvėptų be meilės augusias moteris savo vaikams dainuoti lopšines su pačiais didžiausiais jausmais.

„Euforija – taip galėčiau apibūdinti jausmus būnant mama. Noriu, kad mano dukterys augtų sveikos ir laimingos. Motinystė man yra visos esybės kulminacija, pats didžiausias ir svarbiausias gyvenimo projektas“, – sako J. Žižė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų