Suskambo pirmoji „Eurovizijos“ atranka: projektą iškart paliko net 7 dalyviai

Šįvakar nuskambėjo pirmoji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida, kurią vesti patikėta duetui – Ugnei Skonsmanaitei ir Mantui Stonkui. Akį traukiančiu poros įvaizdžiu rūpinosi dizaineris Juozas Statkevičius.

122

Scenoje savo jėgas išbandė net trylika atlikėjų (eilės tvarka): Justin 3, Monee, Germantė Kinderytė, Godo, Lukas Norkūnas, Meda Meškauskaitė, Benas Malakauskas, Milda Rasilavičiūtė, Dangė, Natalja Chareckaja, Aušra Difartė, Evaldas Vaikasas ir Ieva Zasimauskaitė.

(122 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmasis 2018-ųjų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos filmavimas.

Po kiekvieno atlikėjo pasirodymo buvo duotas žodis komisijos nariams, kurie šiemet prižadėjo būti kaip niekad kritiški. Kaip visada, žiuri sudarė kompetetingi ir muzikos pasaulį pažįstantys atstovai: „Eurovizijos“ komentatorius Darius Užkuraitis, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys, ne kartą savo laimę šiame projekte bandžiusi atlikėja Aistė Pilvelytė ir socialinių tinklų žvaigždė, dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė.

Pasibaigus pirmajai nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidai žiūrovai nusprendė, kad į kitą projekto etapą patenka Ieva Zasimauskaitė, Godo, Milda Rasilavičiūtė, Lukas Norkūnas, Germantė Kinderytė ir Benas Malakauskas.

Galimybę atstovauti Lietuvai prarado Aušra Difartė, Natalja Chareckaja, Dangė, Justin 3, Monee, Meda Meškauskaitė ir Evaldas Vaikasas.


Rašyti komentarą...
N
Nijole
2018-01-09 08:11:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Socialinių tinklų žvaigždutė tegul ir važiuoja parves pergalę pagaliau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų