Susipyko buvusios „Namo“ dalyvės: dėl visko kalti antakiai

TV3 realybės projekte „Namas“ išgarsėjusios Gražina bei Edita ilgą laiką džiaugėsi viena kitos draugija. Moterys iškart suprato, kad gali viena kita pasitikėti bei yra labai panašios, todėl dar projekte užsimezgė labai graži jų draugystė, kuriai, panašu, atėjo galas.

15

Dar penktadienio vakarą socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje Edita pasidalijo nuotraukų koliažu, kuriame buvo ji ir Gražina. Būtent jis ir perpildė draugių taurę. Vienoje nuotraukoje pozavo Gražina su kryžiumi savo rankose, o Edita atkartojo jos nuotrauką ant galvos užsidėjusi rankšluostį ir į rankas pasiėmusi peilių rinkinį.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Susipyko projekto „Namas“ dalyvės

„Geriausios draugės“, – rašė Edita, pasijuokusi iš savo kolegės. 

Gražina, išvydusi, kokį koliažą padarė Edita, juo taip pat pasidalijo, tačiau neslėpė pykčio: „Man gėda dėl Editos poelgio. Ne aš, o mirusieji mano teisėjai. Palikime jų valioje. Te jie ir atlygina“, – skelbė Gražina. 

Pasirodo, kad buvusių draugių konfliktas užvirė dėl antakių procedūros. Tvirtu charakteriu ir savo nuomonės laikymusi Edita dar pasižymėjo projekto metu. tv3.lt Edita pasakojo, kad vieną dieną ji sulaukė prašymo iš Gražinos – ji norėjo pakoreguoti savo antakius. 

„Tik pamačiusi jos antakius supratau – brokas. Vienas aukščiau, kitas žemiau, vienas lenktas, kitas tiesus... Pasakiau, kad juos jai reikia šalinti“, – pasakojo Edita. 

Visgi Gražina tokio Editos pasiūlymo nepriėmė, nes jos laukė filmavimai bei išvykos, todėl nusprendė tik paryškinti savo antakius. 

„Aš juos paryškinau, vėliau susitikome, bet supratau, kad tikrai reikia šalinti... Iš arti matosi, kiek pigmento ten pridėta. Prabundu vieną rytą ir matau, kad Gražina mane užblokavo... Pasirodo, ji paskelbė, kad aš sugadinau jos antakius. Aš labai dėl to išgyvenau... Viskas kaip ir nurimo, bet nepraėjo net daug laiko, o Gražina ir vėl pradėjo žeminti mano vardą, išsidirbinėti... Nesusilaikiau ir pasijuokiau iš jos. Jei negali pakeisti padėties, pakeisk požiūrį“, – sakė Edita. 

Tiesa, Edita iškart labai tiksliai paaiškino savo nuomone tikrąją šio ginčo priežastį.

„Manau, kad ji man pavydi. Ji galvojo, kad yra ryškesnė persona, manė, kad yra fainesnė už kaimietę Editą“, – rėžė moteris.   

REKLAMA

Versijos skiriasi

tv3.lt taip pat susisiekė ir su Gražina. Moteris sakė, kad čia kaltas niekas kitas, o buvusios draugės pavydas. 

„Edita nuo projekto pradžios kritikavo mano „senuosius“ antakius. Tebūnie... Sutarėm po filmavimų pas ją juos perdaryti. Abipusiu sutarimu buvo atliktas darbas. Viskas buvo gerai, bet eigoje rezultatą norėjau koreguoti ir nusprendžiau pakeisti meistrę. Prašiau pagalbos savo feisbuke, tačiau buvau užpulta Editos, kuri palietė mano asmeninę erdvę, mane įžeidinėjo. Nusprendžiau ją užblokuoti. Rudens pradžioje vėl savo feisbuke prašiau pasidalinti meistrių kontaktais, tačiau Edita ir vėl mane užsipuolė. 

Man tikrai gėda ir skaudu dėl jos puolimo ir elgesio. Ji taip nori gauti viešumą ir populiarumą. Jos darbai nėra prasti, ne, bet mums tiesiog nepavyko išgauti tokio rezultato, kokio norėjau. Ar įžeidimas ieškoti kito specialisto? Ji man buvo geras, jautrus žmogus, bet matau, kad ji yra labai ambicinga ir turi greitai užsidegantį charakterį. Linkiu jai sėkmės, o tuos antakius aš susitvarkysiu taip, kad rezultatai džiugins“, – rėžė Gražina. 

tv3.lt primena, kad anksčiau Edita pasakojo apie savo praeitį bei sunkią vaikystę. Interviu su ja galite rasti čia.


Rašyti komentarą...
V
Vile
2019-09-22 18:29:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Smegenims meistrų reikia jieškoti,o ne antakiams.
Atsakyti
0

S
Sandra
2019-09-22 21:02:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Antakiu tvarkytoja pirma lai savo susitvarko ,o poto kitu bjauroja
Atsakyti
-1

D
Daiva
2019-09-24 08:57:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dvi baidyklės reklamuojasi,viena uz kita baisesnės
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų