Laukiasi 27 metais jaunesnė Anušausko mylimoji

Seimo narys, istorikas Arvydas Anušauskas šiuo metu gyvena pačiomis gražiausiomis akimirkomis. Ankstyvą šeštadienio rytą jis savo feisbuke pranešė žinią, kad su žmona laukia šeimos pagausėjimo. 

24

Dar 2015-aisiais 27-eriais jaunesnę mylimąją Liną Bulanovaitę vedęs istorikas nemenkai pakurstė apkalbas, kad poros santuoka greitai nutruks. Visgi pora tikrai nesuka skyrybų link, o nekantriai laukia savo šeimą papildysiančio mažylio. 

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Anušauskienė nepaliko abejingų: lyg nužengusi nuo podiumo

„Mano gimtadienis tik po savaitės, bet žmonos dovanos pačios geriausios. Būtent tai daro šeimas laimingesnes, su dar daugiau meilės. O tie keli mėnesiai prabėgs...“, – rašė jis savo feisbuke. 

tv3.lt primena, kad Arvydo Anušausko ir Linos Bulanovaitės meilės istorija dar 2014-aisiais sudrebino visą šalį. Tuo metu 51-erių istorikas, Seimo narys, pirmąkart viešumoje pasirodė su kur kas jaunesne savo studente.

Pora aukso žiedus sumainė 2015-aisiais. Tuo metu 51-erių istorikas vedė vos 24-erių magistrantę.

L. Bulanovaitė buvo pasipuošusi elegantiška, žemę siekiančia, suknele, kuri apnuogino pečius. Jaunavedžius sveikino būrys draugų ir artimųjų.

27-erių metų skirtumas poros neišgąsdino ir jie vos po kelių mėnesių draugystės susižadėjo, o vėliau susituokė. Visgi daugeliui toks jaunos merginos sprendimas buvo nesuvokiamas ir smerktinas.

L. Bulanovaitė šių studijų metu buvo viena iš Istorikų dienų organizatorių, todėl į renginį turėjo pakviesti kelis žinomus žmones, baigusius Istorijos fakultetą. Tuo metu Seime praktiką atlikinėjusi mergina rado progą į jį pakviesti A. Anušauską.

Pora sakė, kad nuo pirmos bendravimo akimirkos jie rado kalbą – juo suvienijo meilė istorijai, bendros temos ir pokalbiai.

Žiniasklaidos kalbinta L. Bulanovaitė pabrėžė, kad jai nereikia bendramečio vaikino – jie, pasak jos, yra nesubrendę ir su jais neįdomu.

Daugiau apie garsias lietuves, kurių neišgąsdino amžiaus skirtumas poroje, galite paskaityti čia.


Rašyti komentarą...
K
Klaipėda
2019-09-21 09:52:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai kas tėvas ?
Atsakyti
-3

T
Tarp kitko
2019-09-21 10:32:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Diedas galėtų ir pasitemti prieš jauną žmoną,stovi nukarusiu pilvu ir žandikauliu,sportuot varykit vyrą
Atsakyti
-3

0
0nele
2019-09-21 21:54:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Britku!!!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų