Sūnaus ir vyro veidus palyginusi V. Montvydienė: jauti, kaip lipa ant kulnų?

Atlikėjo Donato Montvydo žmona Veronika šeštadienio rytą šeimos gerbėjams parengė staigmeną. Moteris įamžino keletą tobulų sūnaus Kajaus kadrų ir palygino juos su ryškiausiais savo sutuoktinio kadrais.

36

„Na, ką, jaunasis Montvydas jau ketverių mėnesių. Neatsiliko nuo Donny. Kas bus toliau??? Donatai, jauti, kaip lipa ant kulnų?“, – dalindamasi nuotraukomis rašė V. Montvydienė.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sūnaus ir sutuoktinio veidus palyginusi V. Montvydienė: jauti, kaip lipa ant kulnų?

Fanams šie nuotraukų koliažai praskaidrino nuotaiką – pasipylė teigiami komentarai.

„Tokio grožio ir talento žmonėms, kaip Jūs, turėtų būti privaloma gimdyti mažiausiai po tris vaikus!!!“ – rašė viena komentatorių. „Bet mažylis – tikrai jūsų kopija. Mergytė labai panaši į jūsų vyrą“, – pastebėjo kita.

Primename, kad šokėja V. Brasaitė ir tuomet 25-erių D. Montvydas susituokė 2013 metų rugsėjo 24 dieną. Aukso žiedais pora apsimainė slaptoje ceremonijoje, kuri vyko sostinėje. Poros vestuves galėjo stebėti tik patys artimiausi žmonės.

2013 metų spalio 21-ąją sutuoktiniai susilaukė dukters Adelės. Beje, sekančią dieną atlikėjas atšventė savo 26-ąjį gimtadienį. Mažiausiasis sūnus, Kajus, gimė 2017 metų balandžio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų