Šulijos žodžiai pravirkdė „Namo“ dalyves: parodė tikras emocijas

Kiekvieną dieną TV3 projektas „Namas“ pateikia staigmenų. O šiandien jų buvo net ne viena. „Name“ apsilankęs garsus astrologas Naglis Šulija atsakinėjo į labiausiai rūpimus moterų klausimus. Deja, ne visos liko patenkintos atsakymais.

Moterys labai nustebo, kai jas aplankė garsus astrologas. Tačiau visos turėjo jam įvairiausių klausimų – nuo meilės reikalų iki vaikų.

Justina iki šiol nesuranda svajonių vyro, tad ir astrologui pateikė klausimą apie tai: „Ar kitas vyras bus toks, kokio noriu?“, – klausė ji.

Naglis nuodugniai išsiklausinėjęs, kokiomis savybėmis turėtų apsižymėti Justinos svajonių vyras, pateikė džiuginantį atsakymą. Žvaigždės pranašauja, kad kitas jos vyras bus avinas, o būtent šio zodiako ženklai pasižymi tokiomis savybėmis, kokios patinka moteriai.

Meilės reikalai pasirodo rūpi ir Virginijai: „Ar mano vyras bus su manimi visą laiką?“, – klausė ji astrologo.

„Ryšys išliks. Nematau priežasčių išsiskirti. Ir netgi panašu, kad vyrui pradės geriau sektis“, –nudžiugino atsakymu N. Šulija.

„Ar susitiksiu su savo vaikais?“, – kupina vilties klausė kita projekto dalyvė Nijolė. Ji turi šešis vaikus, bet su ja auga tik vienas. Dėl atskirtų vaikų moteriai labai skauda širdį. Ji pasiryžusi padaryti viską, kad su jais susitiktų. Deja, Naglio atsakymas pravirkdė moterį.

O ką N. Šulija atsakys Jurgitai, kuri irgi klausė, ar atgaus sūnų, kuris dabar yra globoje? 

Vis tik, bene sudėtingiausią klausimą astrologui pateikė projekto naujokė Aušrinė.

.Šiandien „Namo“ gyventojas nustebino ne tik netikėtas svečias Naglis, bet ir nauja dalyvė – Aušrinė.

„Kad man jūsų problemos! Pas mane galvoje yra auglys. Nežinau kiek man liko gyventi“, – iškart be užuolankų prisistatė naujokė.

Moterys tai išgirdusios nuščiuvo. Nė viena nebuvo susidūrusi su tokia situacija.

„Svarbiausia yra būti sveikai. Tuomet gali padaryt viską dėl savęs, dėl savo vaikų. Reikia džiaugtis kiekviena diena. Ši diagnozė labai pakeitė mano požiūrį į gyvenimą “, – atvirai kalba Aušrinė.

REKLAMA

Moterį slegia nežinia dėl ateities ir neramina klausimas, kiek ilgai jai dar liko gyventi. Taigi, Aušrinė uždavė dviprasmišką klausimą astrologui: „ Ar aš sulauksiu anūkų?“, – klausė ji.

Ką Aušrinei atsakys Naglis?

Vis tik ne viską lemia žvaigždės. Pirmiausia, patys atsakome už save. Tad reikia priimti praeitį, susitaikyti su ja ir versti naują gyvenimo lapą. „Juo labiau, kad astrologai irgi klysta“, – sakė N. Šulija.

Netikėtos Astrologo pranašystės, atsakymai į opiausius klausimus ir pažintis su nauja dalyve – šiandien laidoje „Namas“ – 19.30 val. tik per TV3!


Rašyti komentarą...
a
2019-09-23 15:29:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu kam joms tokie nagai...Gal ką vaidina ar kaip..laukiasi ta moteris o nagai kilometriniai..keista
Atsakyti
-1

j
jonas
2019-09-23 19:43:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
pas mus kaime irgi taip yra:)kuo didesne kaimiete tuo ilgesni nagai:)jeigu ką tai stilingiausiai atrodo truputi paauginti ir bespalviu laku nulakuoti nagučiai
Atsakyti
0

S
SILVIJA
2019-09-23 15:39:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
NELABAI SUPRATAU KUO čIA dėtas NĖŠTUMAS ,IR naGAI/?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų