„Namas“: jaudinantys susitikimai nepaliks abejingų

Šiandien TV3 laidoje „Namas“ – itin jautri diena, ne tik jaudinančios išpažintys, bet ir netikėtai susitikimai nepaliks abejingos nė vienos dalyvės. Ašaros liesis upeliais – ir iš skausmo, ir iš džiaugsmo.

Užduotis, kurią šiandien „Namo“ dalyvėms paruošė laidos vedėja Gerda Žemaitė nebuvo lengva – sukėlė daug prisiminimų ir pačių įvairiausių jausmų, atvėrė ne vieną skaudžią žaizdą. Visos projekto dalyvės turėjo prisiminti savo mamas ir atvirai pasakyti ką joms jaučia – nepriklausomai nuo to, ar bendrauja su mamomis, ar jų jau seniai nebėra gyvųjų tarpe.

Ne viena dalyvė prisipažino turinti daug nuoskaudų, daug neišsakytų žodžių ir jausmų, bet ne viena pastebėjo, kad kitaip pradėjo vertinti savo mamą, kai pačios susilaukė vaikų.

Justinos mama jau daug metų gyvena Norvegijoje. Projekto dalyvė neslepia, kad jos ne itin gerai sutarė, bet gimus sūneliui, santykiai labai pasitaikė.

„Tik gimus mano pačios vaikui, supratau, kaip mama stengėsi dėl manęs“, – sako Justina.

„Dabar labai geri santykiai su mama. Nuo mažens ryšio nelabai buvo. Atsimenu baimę jos akyse. Buvo daug dalykų, kuriuos galėjo pakeist, bet nepakeitė. Pavyzdžiui, tėvas mušė ne tik ją, bet ir mane. Galbūt dėl to jos nekenčiau. Buvau išbraukusi ją iš savo gyvenimo. Ištisus metus net neaplankydavau. Bet viskas pasikeitė prieš kokius dešimt metų“, – susijaudinusi kalbėjo Snieguolė

„Dabar aš norėčiau tavęs, mama, atsiprašyt, kad galbūt tuo metu, kai tave ignoravau, galėjau tau padėt išspręst tavo problemas, mažiau galvot apie save. Dėkoju, kad esi dabar ir išnaudosime visą laiką kartu“, – jausmingai kalbėjo Snieguolė. Tuomet ji dar nežinojo, kad jos laukia staigmena – į namą jos aplankyti atvyko mama. Moterų susitikimas sujaudino visas „Namo“ gyventojas. Ir tai dar ne paskutinė staigmena Snieguolei – šiandien jos lauks dar vienas netikėtas, bet itin džiuginantis susitikimas su pačiu brangiausiu žmogumi.

REKLAMA

Virginija nedaug prisimena mamą – anksti jos neteko. Galbūt dėl to ją iki šiol lydi vienatvė ir nuoskaudos. Kokios bebūtų patirtys, visos sutarė dėl vieno – skaudžiausia jaustis nereikalingam savo mamai.

Kad atvirumas griauna sienas, o nuoširdus pokalbis gydo įrodė Justina.

Kurį laiką brendusi antipatija tarp Virginijos ir Justinos prasiveržė. Justina – ne ta, kuri laiko viską savyje. Ji ryžosi išsiaiškinti santykius su Virginija ir tiesiai šviesiai jos klausė:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų