Stasiulis praskleidė „X faktoriaus“ paslapties šydą: prakalbo apie naują sezoną ir laukiančius netikėtumus

Trečiadienio vakarą baigėsi devintojo „X faktoriaus“ sezono atrankų filmavimai. Projekto vedėjai ir teisėjai neslepia – šis sezonas itin spalvingas.

Projekto vedėjas Mindaugas Stasiulis, paklaustas, kokius įspūdžius išsineša iš šio sezono atrankų, žodžių kišenėje neieško. Mindaugas teigia, po sezono, kuriame dalyvavo žinomi Lietuvos žmonės, ypač pasiilgęs nepažįstamų, naujų veidų: 

„Pernai buvo „X faktorius. Žvaigždės.“ Atėjo žinomi žmonės, dainavo, atrodo pažįstami, talentingai. Bet reikia pripažinti, kad kai ateina visiškai žali, nematyti, nepatyrę žmonės iš gyvenimo – tai yra dar geresnis jausmas. Buvome pasiilgę šito netikėtumo, kai nežinai visiškai, kas žmogus yra, o nueina į sceną – ir viską susprogdina. 

Ir atvirkščiai būna, atrodo tikrai blogiau nei šnekėjo. Ir žiūrovai mėgsta tą kaitą. Kai baigi filmuoti, visi pavargę, susėdame ir sakome: „žiauriai geras sezonas“, – džiaugiasi M. Stasiulis. 

Paklaustas, ar mato, kuri komanda šiame „X faktoriaus sezone gali tapti lydere, M. Stasiulis atsako užtikrintai – viena dalyvių kategorija jo akyse išsiskiria. Visgi, pasak jo, šis sezonas nusimato itin spalvingas, pilnas įvairiausių žmonių iš skirtingų pasaulio kampelių ir įdomus:

„Lyderiauja merginų kategorija, bet yra labai originalių, fainų bičų. Naujasis TV3 sezonas ir šūkį turi – skirtingai nuostabūs. Reikia į visus žmones pažvelgti giliau ir pamatysi kiekviename nepaprastai daug gerų savybių. 

Nemažai užsieniečių šiemet. Mergaitė atvyko iš JAV, žaidžia Šiauliuose futbolą. Atvarė su draugėmis iš Serbijos, Kanados, Amerikos ir Lietuvos. Afganistanietis, kuris metus jau Lietuvoje gyvena, nerealus bičas. 

Nijolė iš Šiaulių – vyriausia dalyvė, dvidešimt metų jau Londone gyvenanti. Ji yra beprotiškai kieta – trumpas sijonas, raudoni plaukai“, – vardija vyras. 

„Bus kietas sezonas. Labai jaučiasi, kai pakalbi su teisėjais, matosi iš veidų. Visi buvo labai užsivedę, užsijausminę. Buvo labai įspūdinga. Aš esu už fainus, jausmingus žmones, kurie nebūtinai gal geriausiai dainuoja, bet jie skleidžia gerą emociją“, – emocijas po atrankų filmavimo prisimena Mindaugas Stasiulis.

Devintasis „X faktoriaus“ sezonas – jau greitai per TV3!


Rašyti komentarą...
R
Rimabar
2021-07-29 22:58:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip teisėjai?Bus nuobodi stagnacija?Ar pamatysime naujų veidų?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų