Stano pasiskiepijo „AstraZeneca“ vakcina: žmona visą naktį budėjo šalia vyro

Dar prieš kurį laiką žinomas lietuvių kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano prabilo apie tai, kad sirgo onkologine liga. Neseniai jis sužinojo, kad dėl to jam suteikta galimybė greičiau pasiskiepyti „AstraZeneca“ vakcina, kuria ir pasiskiepijo. Žinomas vyras atvirai prabilo apie tai, kaip jautėsi po vakcinos.

Apie tai jis prabilo „Facebook“ asmeninėje paskyroje.

„Tiesiog – atėjau, pasiskiepijau, išėjau. Nors jau atrodė, kad to niekada neįvyks. Turiu dabar rimtą priežiūrą. Joana šalia. Labai rūpinasi 

Vakar 12.00 gavau skiepą ir kažkaip labai greitai „susuko“ mane. Apie 20.00 pradėjo kilti temperatūra. 

Apie 21.00 pašoko iki 37.1, o kiekvieno vyro žmona žino, kad tai jau kritinė riba. Vyras krenta į lovą ir merdėja. Jam reikia nešioti arbatas ir būti šalia.

Situacija drastiškai pakito apie apie 22.00 temperatūrai peržengus 37.2 laipsnių ribą. „Vat, sakiau gi, kad kyla. Dabar jau visai blogai“. Ir žmona tiki, nutaiso liūdna veidą ir atneša paracetamolio sakydama, kad jei nesustos reiks gerti vaistus.

37.4 laipsniai.

Viskas. Aš esu ameba. Nejaučiu nei rankyčių nei kojyčių. Krečia šaltis ir akys veržiasi iš orbitų. Žmona sumigdo vaikus ir budi šalia leisgyvio vyro.

38 laipsniai. Kažkaip prašviesėja akyse. Bet svarbu neišsiduoti. Todėl sunkiai rinkdamas žodžius prašau, kad dar arbatos padarytų ir būtinai naktį man matuotų temperatūrą. Kad nesudegčiau.

Šiandien jau sveikas. Manim rūpinasi Joana. Tai čia be variantų – viskas bus gerai. Gal minimaliai maudžia skiepo vietą. Dar maudžia širdį.

Aš labai laukiau skiepo. Nes tiesiog bijojau dėl savo buvusios ligos. Aš žinojau, kad yra tų, kuriems tas skiepas labiau reikalingas – gydytojai, lėtiniai ligoniai, šiuo metu besigydantis ar ką tik gydymą pabaigę onkologiniai pacientai, vyresnio amžiaus žmonės ir t.t.

REKLAMA

Tai buvo visiškai akivaizdu – gyvybės ir mirties klausimas. Jei kartais pasitaikydavo kokių asilų, kurie apgaulės būdu gaudavo skiepą, aš per daug nepykau, nes atvejai vienetiniai. Nebuvo jausmo, kad aš mažiau svarbus. Kol Seime prieš kelias savaites negimė geniali mintis paskiepyti... Save pačius! Ir štai išrinktieji tautos atstovai postina nuotraukas po skiepo ir t.t. Žiūrėjau aš į tas nuotraukas ir taip pikta. Kas tai buvo?

Tūkstančiai lėtinių ligonių laukia savo eilės, o čia išlenda desantas „savanorių“. Pasakykite, kaip jaučiatės? Bet reikia važiuoti toliau. Peržiemojome žiemą, peržiemosim ir pavasarį. 

„AstraZeneca“ visiškai nebaisus skiepas. Nebijokite. Paraginkite savo vyresnio amžiaus pažįstamus skiepytis.“


Rašyti komentarą...
S
Skaitovė
2021-04-08 21:54:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesupratau, nei teksto esmės, nei prasmės..... VĖJAIII
Atsakyti
-46

A
A
2021-04-08 20:44:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Stano staripsnis antivakseriams, kaip smugis pajutuvu per antivakserio kiausius:)
Atsakyti
-41

.
...
2021-04-08 21:03:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
38 laipsniai, naktį matuoti temperatūra kad nesudegtų.. Nu rimtai? Atrodo kad ne vyras o moteris pasireiškė. Nors pala, moterys su 38 dar ir dirba ir namų ruošos darbus atlieka ..Keista keista:D
Atsakyti
-52

SKAITYTI KOMENTARUS (76)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų