Scenoje ir įvairiausiuose pasirodymuose net tiršta nuo vaikų ir paauglių, bet su jais dirbantys suaugusieji turi būti labai atsargūs. Pažeistos nepilnamečių intymumo teisės gali virsti dideliu skandalu. Taip atsitiko ir šeimai skirtų filmų žvaigždei amerikietei Miley Cyrus, ir nežinomam modeliui Zippory Seven.

Kai prieš daug metų 16-metė Samanta Fox žurnalams pozavo pusnuogė, niekas neaikčiojo ir nemoralizavo. Net atvirkščiai – patenkinta buvo ne tik vyriškoji skaitytojų gentis, bet ir tuomet populiarios dainininkės mama, nes būtent ji pasauliui parodė savo dukros 36D dydžio krūtinę. Tai ji nusiuntė apsinuoginusios nepilnametės nuotraukas į „The Sunday People“ ir atvėrė dukrai karjeros vartus.

Dabar šešiolikmečiai gali dainuoti, šokti, vaidinti serialuose su sąlyga, nerodo savo seksualumo. Visuomenė nebepritaria merginų, kurios gal net iki galo nesuvokia savo patrauklumo, išnaudojimui.

Nuotraukos sužlugdė serialą

Kaip lengva pažeisti nepilnametės intymumą, savo kailiu patyrė Annie Leibovitz. Prieš kelias savaites viena žinomiausių mados fotografių iššaukė audrą, žurnalui „Vanity Fair“ nufotografavusi kino kompanijos „Disney“ žvaigždę 15-metę Miley Cyrus. Kai tik aktorės nuotraukos pasirodė internete, kilo skandalas. Daugelio nuomone, nuotraukos buvo per drąsios ir seksualios.

REKLAMAMiley Cyrus nuotraukos buvo per drąsios?

„Disney“ apkaltino žurnalą, kad jis specialiai manipuliavo 15-metės išvaizda, kad padidintų pardavimus. Ir niekas nesiklausė A. Leibovitz aiškinimų, kad klasikinės portretinės nuotraukos yra tiesiog gražios, o ne provokuojančios. M. Cyrus buvo priversta viešai atsiprašyti gerbėjų už savo „netinkamą“ elgesį, o kino studija paskelbė, kad pusmečiui nutraukia serialo „Hannah Montana“ filmavimą, nes „Cyrus turi pailsėti“.

16-metei krūtinę rodyti draudžiama

Atrodė, kad po istorijos su M. Cyrus redaktoriai ir dizaineriai atsargiau rinksis modelius, o jei norės gauti seksualų kadrą, kaip ugnies vengs nepilnamečių. Bet gegužės pradžioje sprogo naujas skandalas.Zippory Seven atsidengė per anksti

Australijos žurnalas „Russh Australia“ paskelbė 16-metės modelės Zippory Seven nuotraukas. Šį kartą nebuvo jokių abejonių, kad nuotraukos turi seksualų kontekstą. Keliuose rakursuose mergina rodė apnuogintą krūtinę. Kol kas reikalas baigėsi modelės atstovų patikinimais, kad jie „yra šokiruoti, kad jauna modelė parodė tiek daug“.

Vienaip ar kitaip jau aišku, kad nepilnamečiams į viršelius bus patekti daug sunkiau. Tuo įsitikino 14-metė lenkė Monika Jagaciak, rašo dienraštis „Dziennik“. Balandį ji turėjo tapti Australijos mados savaitės žvaigžde. Bet kai žurnalų „Vogue“ ir „Marie Claire“ redaktoriai sužinojo gražuolės amžių ir pagrasino boikotuoti renginį, lenkaitė buvo atleista.


Rašyti komentarą...
k
krabas
2008-06-01 15:54:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas cia per proto invalidas sita straipsni rase? "KAIP prieš daug metų 16-metė Samanta Fox žurnalams pozavo topless"
Atsakyti
0

n
nerijus
2008-06-01 16:48:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nerase, o isverte ir nezinojo ka reiskia topless :DDD
Ir seip bl durnas strraipsnis.
Nestraipsnis o seip informacijos kratinys. Nei isvadu nei introduction, zdz nk :(
Atsakyti
0

k
krekre
2008-06-01 18:13:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
asile, taigi samantai fox jau senai senai buwo 16 metu...........ne dabar ja nufotkino o pries daug metu.......
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų