REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ketvirtadienis „X faktoriaus“ nugalėtojai Mildai Martinkėnaitei – džiugi diena: moteris ištekėjo už mylimojo Mantvydo. Dainininkė naujienų portalui tv3.lt pasakojo, dėl ko prieš šventę labiausiai jaudinosi ir prisiminė pažintį su vyru.

Ketvirtadienis „X faktoriaus“ nugalėtojai Mildai Martinkėnaitei – džiugi diena: moteris ištekėjo už mylimojo Mantvydo. Dainininkė naujienų portalui tv3.lt pasakojo, dėl ko prieš šventę labiausiai jaudinosi ir prisiminė pažintį su vyru.

REKLAMA

„Dabar jau jaudulio nelikę, bet nemeluosiu, dar savaitę prieš šventę galvoje sukosi krūva neatsakytų klausimų dėl vestuvių. Lengva pasiklysti pasiruošimo darbų sukūryje ir rodos, kad tik protarpiais stabteliu pasidžiaugti, kokiam nuostabiam gyvenimo etapui abu ruošiamės. Tomis akimirkomis ir kyla malonus jaudulys. Tačiau likus dienai prieš abu esam ramūs, pasiruošę. Kiek galima laukti – norim šventę švęst!

Turbūt labiausiai nerimauju dėl ceremonijos dalies – kada reikės kur eiti, pasisukti, ką pasakyti. Kaip ir scenoje, norisi būti pasiruošus, surepetavus žodžius ar judesius. Bet jaudulys dingsta žinant, kad viską darome drauge su Mantvydu, nes vienas kitam esame tikra atrama gyvenime“, – pasakoja Milda.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak dainininkės, šventę suplanuoti užtruko ne vieną mėnesį. Pora vestuvių planavimo nepatikėjo profesionalams – viską darė patys, o tą padaryti labai padėjo Mantvydo patirtis:

REKLAMA

„Susižadėjome prieš dvejus metus, o šventę planuoti pradėjome prieš maždaug šešis mėnesius. Gana tiksliai žinojome, kokios šventės norime, o Mantvydas yra organizavęs ir dirbęs su daugybe renginių, tad organizuotis viską patiems nebuvo sudėtinga.

Žinoma, šventės dieną paprašėme koordinatorės Brigitos Šmuilytės pagalbos, kad patys galėtume dėl nieko nesijaudinti ir mėgautis diena“. 

Nors šiemet pora švęs 5 metų draugystės metines, susipažino jie dar prieš dešimtmetį televizijoje. Tiesa, vėliau jų keliai išsiskyrė, o po penkerių metų vėl susiėjo neįtikėtinoje vietoje!

REKLAMA
REKLAMA

„Su Mantvydu pirmąkart susipažinome daugiau nei prieš 10 metų – abu dalyvavome tame pačiame muzikiniame projekte. Tuo metu pažintis tuo ir apsiribojo – trumpu „labas“ prasilenkiant filmavimo studijoje. Prieš beveik penkis metus „iš naujo“ susitikome… sporto salėje! 

Čia turbūt meilė iš antro žvilgsnio. Mane Mantvydas sužavėjo iš karto – laisvas, lengvai bendraujantis, linksmas vyras, o dar koks gražus! Nuo pat pirmos susitikimo akimirkos buvo lengva bendrauti, buvome atviri vienas kitam, nesistengėme pasirodyti kuo nesame. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Turbūt tas natūralumas vienas kitą ir sužavėjo, nes bene po 3 savaičių pasimatymų apsigyvenome kartu. Jei neklystu, pirmus pora mėnesių nesakiau jam, kaip jaučiuosi, nors buvau įsimylėjusi iki ausų. Nenorėjau išgąsdinti. Bet akivaizdu, kad abu jautėmės taip pat, o šiandien meilę tik užtvirtinam“, – tikina Milda ir atskleidžia, apie santykius nenorinti pernelyg atvirauti – pora vertina privatumą.

„Mūsų draugystės pagrindas – atviras bendravimas, tad apie santuoką ir šeimos kūrimą buvome kalbėję ir iki piršlybų. Tiesa, jo pasipiršimas man buvo malonus netikėtumas – buvome nuvažiavę į Preilą ir pirmą vakarą atvykę ėjome prie jūros, palydėti saulės. 

REKLAMA

Mantvydas pasiūlė nusifotografuoti ir kol aš žiūrėjau į su laikmačiu nustatytą fotoaparatą, jis priklaupė su žiedeliu. Tai buvo nepaprastai tyra, jauki akimirka – abu buvome išsišiepę iki ausų“, – romantiškas piršlybas prisimena M. Martinkėnaitė.

O kur pora vyks medaus mėnesio? „Važiuosime netoli, į Italiją. 

Mėgstam aktyvų poilsį, tad bus proga ir pasivaikščioti kalnuose, ir paplaukioti jūroje. Labiausiai laukiam akimirkos, kai bus galima atsikvėpti, pasidžiaugti naujo bendro gyvenimo pradžia ir laukti nuotraukų iš vestuvių!“ – išduoda Milda Martinkėnaitė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų