Somov – apie kuriozines situacijas Panevėžyje: kai kurie dalykai gimtinėje nesikeičia iki šiol

Leon Somov ne veltui yra tituluojamas vienu populiariausių šių dienų Lietuvos muzikos prodiuserių ir kompozitorių. Ir nors dabar jį gatvėje atpažintų kone kiekvienas, anksčiau buvo laikai, kai vyro išvaizda ne vienam užkliūdavo.

Iš Panevėžio kilęs muzikantas neseniai apsilankė TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ ir papasakojo net ne vieną šmaikščią istoriją. Kaip sakė pats Leon, gimtinėje kai kurie dalykai tiesiog nesikeičia.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Somov – apie kuriozines situacijas Panevėžyje: kai kurie dalykai gimtinėje nesikeičia iki šiol

Laidoje paliesta ir Leon vardo tema – pasirodo, tokį skambų vardą vyras gavo senelio garbei. Laidos vedėjų paklaustas, koks gyvenimas su tokiu neeiliniu vardu, prodiuseris juokėsi – dėl to tikrai pasitaiko ir įvairių kuriozų.

„Žiauriai geras, fainai. Tik kartais būna, kad žmonės nori mandagiai pristatyti, ir bando pasakyti pilną vardą. Sako, Leonardas, Leonidas. Atsimenu, turėjau Klaipėdoje koncertą ir manęs pristatyti išėjo Klaipėdos meras. Jis sako: „O dabar – Leonid Somov!“ – juokėsi jis.

Tiesa, anksčiau žmonėms kliūdavo ne tik Leon vardas, bet ir išvaizda. Žinomas vyras prisiminė, kad Panevėžyje ne kartą dėl to buvo sustabdytas tiesiog gatvėje.

„Sako, gal malonėtumėte kitą dieną atnešti 50 litų, arba jūs daugiau čia, pro šalį, nebepraeisite. Tuo metu turėjau ilgus plaukus, nešiojau džinsofkę su užrašu „Metallica“, – vėliau situacijos subtilybes atskleidė jis.

Tiesa, pasirodo, kad Panevėžyje galioja kiek kitokios taisyklės ir iki šių dienų. Leon  laidoje perpasakojo istoriją, kurią užkulisiuose buvo prisiminęs ir su laidos vedėjais.

„Prieš 5 metus su draugu Linu buvome Panevėžyje ir ėjome pavakarieniauti. Linas pasakė kažkokį juoką ir aš taip garsiai nusijuokiau… Ir, girdžiu, restorano gale atsistoja bičas ir sako: „Kam čia taip juokinga?!“ Galvojau, viskas. O tada, per kitą sekundę, atsistojo kitas bičas šalia, ir sako: „Man!“ Rado bendrą kalbą. Faina – grįžti į gimtinę, o kai kurie dalykai lieka tokie pat“, – juokėsi jis.

REKLAMA

Laidos vedėjams parūpo ir tai, ar L. Somov kada nors yra viską metęs ir kuriam laikui nuo visų atsiskyręs. Pasirodo, kad tokių akimirkų tikrai buvo, tik vyras jas skyrė muzikai. „Turėjome gal 10 dienų tokią kūrybinę stovyklą. Atsijungėme visus įrenginius, telefonus ir panašiai, ir tiesiog įrašinėjome dainas“, – sakė jis.

O štai paklaustas, ar sutiktų visiškai muzikinės klausos neturintį žmogų išmokyti muzikos, L. Somov juokėsi, kad pinigai tokiose situacijose padėtų ne visuomet. Vis dėlto jei nuo to priklausytų jo šeima, jis ryžtųsi viskam.

Visą ištrauką iš „Gero vakaro šou“ su L. Somov pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
D
DinAs
2020-12-03 06:19:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panevežys yra PANEVEŽYS.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų