Šokiruojanti knyga pakurstė gandus apie Marilyn Monroe mirtį: Holivudo legenda žinojo per daug paslapčių

Holivudo legenda Marilyn Monroe buvo nužudyta, skelbia nauja knyga. Pasak jos autoriaus, moteris tapo grėsme JAV nacionaliniam saugumui, kai būdama su prezidentu Kennedy ir jo broliu sužinojo per daug informacijos. 

Marilyn Monroe buvo nužudyta po to, kai J. F. Kennedy jai papasakojo apie neatpažintus skraidančius objektus ir kitas JAV vyriausybės paslaptis, rašoma naujoje knygoje apie ateivius. 

Knygos autorius Nick Redfern teigia, jog sužinojusi šiuos dalykus Monroe tapo grėsme nacionaliniam šalies saugumui. Pasak rašytojo, jai prezidentas papasakojo apie sudužusius neatpažintus skraidančius objektus ir JAV valstijos turimus ateivių kūnus. 

„Jeigu pasigilintumėte į visą istoriją, labai panašu, kad tai buvo arba žmogžudystė, arba ją stūmė į depresiją, nerimą ir stresą tol, kol ji neatlaikė ir nusižudė“, – teigia N. Redfern.

Marilyn galėjo turėti romanus su JAV prezidentu J.F. Kennedy ir jo broliu Robertu prieš pat savo mirtį 1962-aisiais. Monroe mirė būdama 36-erių.

Holivudo legendos mirtis oficialiai pripažįstama kaip nelaimingas atsitikimas – moteris perdozavo narkotikų. Tačiau naujai išleistuose CŽV failuose yra aprašyta, kaip paslėpti žmogaus nužudymą narkotikų perdozavimu. 

Ši knyga – ne vienintelis buvusį JAV prezidentą gaubiantis skandalas šiemet. Prieš savaitę kita moteris prisipažino, jog buvo JFK meilužė tuo metu, kai jis jau buvo vedęs žmoną Jackie Kennedy.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų