Johno F. Kennedy meilužės: tarnybiniai romanai, mafija ir paslaptingos mirtys

1963 m. lapkritį nužudytas JAV prezidentas John F. Kennedy buvo jaunesnis už visus anksčiau JAV aukščiausiame poste buvusius vyrus ir turėjo itin populiarų šeimos vyro įvaizdį. Visgi, 35-ojo JAV prezidento gyvenime buvo ir skandalų – apie jo santuoką ir romanus iki šiol sklando legendos. 

5

Kalbama, kad per dešimt metų santuokoje su Jackie Kennedy, prezidentas ją nuolat išdavinėjo. Pasak NY Post, J.F. Kennedy mėgo sakyti: „Jei nesimyliu kasdien, man ima skaudėti galvą“. 

Tarnybiniai romanai 

Prezidentas Kennedy mėgo meilužių ieškotis artimoje aplinkoje – darbe. Ne išimtis ir Baltųjų rūmų sekretorė Priscilla Wear. Pasakojama, kad kalbėdamasi prancūziškai su Paris-Match reporteriu, Jackie Kennedy Priscillą pristatė kaip „moterį, kuri miega su jos vyru“. 

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Johno F. Kennedy meilužės: tarnybiniai romanai, mafija ir paslaptingos mirtys

2012 m. išleistuose memuaruose „Kartą paslaptyje: mano romanas su John F. Kennedy ir jo pasekmės“ buvusi Baltųjų rūmų praktikantė Mimi Alford atskleidė, kad su prezidentu šiltus santykius puoselėjo pusantrų metų. „Jis niekada neieškojo santykių, kurie jam pakeistų santuoką“. Alford knygoje pasakojo, kad J.F. Kennedy ją pirmą kartą pakvietė išgerti praėjus vos kelioms dienoms nuo jos darbo pradžios. Tuo metu Mimi buvo vos devyniolika metų. 

Pirmosios ponios Jackie Kennedy spaudos atstovė Pamela Turnure Baltuosiuose rūmuose turėjo ir kitą vaidmenį – dvejus metus nuo 1961 m. mezgė romaną su savo viršininkės vyru. Tai atskleidė Larry J. Sabato knygoje „Kennedy pusė amžiaus“. Kalbama, kad Turnure buvo nepaprastai panaši į Jackie Kennedy. 

Šokėjos, aktorės ir mafija

1977 m. išleistuose memuaruose „Mano istorija“, su mafija ryšių turėjusi Judith Campbell Exner atskleidė pasidariusi abortą. Moteris teigė pastojusi...nuo prezidento Kennedy. Exner apie santykius su prezidentu kalbėjo ir po dvidešimties metų išėjusiame interviu žurnalui Vanity Fair, kuriame atskleidė, su Kennedy praleidusi dvejus metus. Kalbama, kad prezidento žmona žinojo, kas vyksta tarp Kennedy ir Exner ir jos minėta knyga nei kiek nenustebino. 

REKLAMA

Striptizo šokėja Blaze Starr 1989 metais žurnalui „People“ atskleidė, kad turėjo romaną su buvusiu prezidentu dar prieš jam atsikraustant į Baltuosius rūmus. Pora susitiko dar tada, kai Kennedy buvo Kongreso narys. Pasak Starr, jis mėgo lankytis Merilendo striptizo klube „Kryžkelės“. 

1989 metais duodama interviu Starr papasakojo, kad Kennedy „buvo pašėlęs. Jis žinojo, kaip elgtis su mergina ir tai jam ilgai neužtrukdavo. Ir silpna nugara jam netrukdė“. O štai aktorė Angie Dickinson, su kuria J.F. Kennedy ne tik turėjo romaną, bet ir įdarbino ją prezidentinėje kampanijoje, rašytojui Jed Mercurio papasakojo, kad Kennedy „lovoje ilgai netrukdavo“.  Žymiosios aktorės Marlene Dietrich dukra Maria Riva išdavė, kad jos motina turėjo romaną ne tik su J.F. Kennedy, bet ir su jo tėvu Joe Kennedy. Kalbama, kad vokiečių aktorė priėmė kvietimą išgerti su prezidentu 1963-iaisiais, kadangi pati tuo metu turėjo koncertą Vašingtone. Jei tikėtume gandais, vienintelis dalykas, dėl kurio Kennedy nerimavo, buvo ar Marlene miegojo ir su jo tėvu. Dietrich greičiausiai jam pamelavo. 

Švedė Gunilla Von Post teigė, su prezidentu Kennedy praleidusi net šešerius metus. Apie jų romaną Von Post rašė memuaruose „Myliu, Jackas“. Pora susitiko kai jai buvo vos 21-eri prancūzų Rivjeroje. „Jis atsisuko ir švelniai mane pabučiavo. Man užgniaužė kvapą. Mėnulio ir žvaigždžių šviesa padarė jo akis mėlynesnes nei vandenynas po mumis“, – naktį kai jie susitiko prisiminė moteris savo knygoje. JFK vestuvės su Jackie turėjo įvykti po trijų savaičių. 

Sąmokslo teorijos

Kalbant apie J.F. Kennedy romanus neapsieinama ir be sąmokslo teorijų. Dvi iš jo meilužių mirė labai keistomis aplinkybėmis po romano su prezidentu. Viena iš jų – Mary Pinchot Meyer, Washington Post redaktoriaus Ben Bradlee brolienė. 

Meyer pirma santuoka su CŽV agentu ir jos sesers santuoka su Bradlee lėmė, kad moteris nuolat lankėsi Baltuosiuose rūmuose, kur ir prasidėjo jų romanas, aprašytas Ninos Burleigh knygoje „Labai privati moteris“. Meyer buvo nušauta Džordžtaune 1964-aisiais, jos mirties aplinkybės taip ir neišaiškintos.

REKLAMA

Kita ir ko gero žymiausia JFK meilužė – Holivudo ikona, aktorė Marilyn Monroe. Kennedy ir Monroe susitiko 1962 metais Niujorke. Po mėnesio Marilyn prisijungė prie prezidento savaitgaliui Palm Springse. Jackie Kennedy jiems kompanijos nepalaikė. 

Marilyn nenorėjo, jog romanas pasibaigtų taip greitai ir net bandė užimti Jackie Kennedy vietą. Pasakojama, kad Marilyn paskambino prezidento žmonai ir pokalbio metu Jackie jai pasakė: „Marilyn, tu susituoksi su Jacku, puiku... ir tada tu įsikraustysi į Baltuosius rūmus, tau teks visos pirmosios ponios atsakomybės, aš išsikraustysiu ir tau liks visos problemos“. 

Marilyn mirė neaiškiomis aplinkybėmis 1962 m., būdama trisdešimt šešerių. Oficiali mirties priežastis – perdozavo medikamentų – iki šiol neduoda ramybės aktorės gerbėjams. Skrodimo metu ją nunuodijusių medžiagų rasta moters kraujotakoje, bet ne skrandyje – teigiama, jog tai reiškia, kad ji negalėjo šių vaistų suvartoti pati.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų