Slapta užfiksavo šiurpų reginį: nepatikėsite, kas dėjosi, kol pora miegojo

Socialiniuose tinkluose galima išvysti itin keistų vaizdų. Pastaruoju metu it virusas plinta šimtus tūkstančius interneto vartotojų prajuokinęs vaizdo įrašas, paviešintas „Youtube“ kanale „ViralHog“.

30

Jame užfiksuotas vieno Didžiosios Britanijos miestelio gyventojų namuose nutikęs įvykis. Miegamajame įrengtos apsaugos kameros įamžino neregėtą dalyką – miegančius žmones naktį sutrikdė itin greitai bėgiojantis gyvis. Jis šokinėjo vargšeliams ant galvų, neleisdamas ramiai miegoti.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apsaugos kamerų užfiksuotas vaizdas

Kambaryje įrengtos vaizdo apsaugos kameros užfiksavo komišką vaizdą, kaip vienas gyvūnų įsisiautėjęs laksto aplink kambarį ir nesibodėja užšokti net savo šeimininkams ant galvų. Reginys prajuokino tūkstančius internautų. Kai kurie tikino, kad negalėjo sulaikyti juoko.  Gyvūnas buvo vienas iš šeimos auginamų triušių.

Šeimininkai nusprendė naktį augintinių neuždaryti į narvelį ir leisti jiems miegoti kartu su jais. Tiesa, jie nesitikėjo, kad triušiai ims lakstyti it pasiutę.

„Mes auginame du naminius triušiukus. Kadangi kurį laiką jie elgėsi tikrai labai gerai, mes nusprendėme juos pamaitinti kopūsto lapais. Tai darydavome vakare, ant mūsų lovos. Triušiai yra išauklėti ir nepridergia ant patalynės, todėl nusprendėme leisti jiems likti mūsų lovoje visą naktį. Tikėjomės, kad jie tiesiog meiliai glaustysis prie mūsų tačiau taip neatsitiko“, – „Viral Hog“ pasakojo vaizdo įrašu pasidalijusi gyvūnų šeimininkė. Pamatykite, kaip visa tai atrodo.


Rašyti komentarą...
Z
Z
2018-04-11 20:07:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai šiurpus reginys, dabar visą naktį nemiegosiu.
Atsakyti
0

A
2018-04-12 12:08:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsibodot jau su savo melagingom antraštėm
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų