Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
Kirilas Nagijevas su tėčiu (nuotr. Instagram)

Charizmatiškas, atviras, neieškantis žodžio kišenėje bei be galo patrauklus – taip apibūdinamas aktorius ir šoumenas – Dmitrijus Nagijevas (55). Jis yra vienas populiariausių ir žinomiausių TV laidų vedėjų, kurio vardas nuo „Langų“ (Okna) laikų asocijuojasi su žodžiu „skandalas". Tiesa, charizmatiška asmenybė yra ir jo sūnus Kirilas (32). kuris seka tėvo pėdomis.

9

Charizmatiškas, atviras, neieškantis žodžio kišenėje bei be galo patrauklus – taip apibūdinamas aktorius ir šoumenas – Dmitrijus Nagijevas (55). Jis yra vienas populiariausių ir žinomiausių TV laidų vedėjų, kurio vardas nuo „Langų“ (Okna) laikų asocijuojasi su žodžiu „skandalas". Tiesa, charizmatiška asmenybė yra ir jo sūnus Kirilas (32). kuris seka tėvo pėdomis.

REKLAMA

Įvairiuose interviu K. Nagijevas pasakojo, kad niekada nesvajojo tapti aktoriumi, tačiau viskas pasisuko visai kitaip.

Dmitrijus Nagijevas savo asmeninį gyvenimą ilgus metus laikė paslaptyje. Vyras buvo sumainęs aukso žiedus su Alice Sher, tačiau galiausiai nusprendė pasukti skirtingais keliais ir nuo to laiko apie asmeninį gyvenimą vengia kalbėti. Jis turi ir 1 santuokinį sūnų, kurio susilaukė su buvusia žmona Alice Sher. Santuokinis jo sūnus Kirilas Nagijevas seka tėvo pėdomis ir yra žinomas šou versle.

REKLAMA

Tėvai vos jam gimus toliau tęsė karjeras, o vaiką ėmėsi auginti seneliai. Mokykloje buvimas garsaus aktoriaus sūnumi kiek pakenkė: berniuką bendraklasiai mušdavo ir įžeidinėdavo, mat jo tėvas dažnai vilkdavosi sukneles ir vaidindavo moteriškus personažus. 

Net mokykloje mažasis Kirilas aktyviai lankė chorinio dainavimo pamokas „Jaunystės balsas“, dalyvavo teatro spektakliuose ir daugelyje kitų mokyklos kultūros ir pramogų renginių, skelbė ivi.tv.

Kirilas troško gyventi ramų ir privatų gyvenimą. Jam teko išgyventi skaudžias tėvų skyrybas. Pora oficialiai įteisino skyrybas 2010-aisiais ir berniukas pakaitomis gyveno tai su mama, tai su tėčiu.

D. Nagijevas veždavosi sūnų į filmavimus, kur ir užgimė aistra vaidybai. Baigęs mokyklą, K. Nagijevas ėmė studijuoti aktorystę. Tačiau koją jam vis kišo garsiojo tėvo pavardė. Galiausiai jis suprato, kad nuo tėčio šešėlio nepaspruks ir su tuo susigyveno. Svarbiausia – jau ne kartą įrodė, jog vaidmenis kine bei televizijoje gauna dėl įgimto talento, o ne Nagijevo pavardės.

REKLAMA
REKLAMA

Nesantuokiniai Dmitrijaus Nagijevo vaikai

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad vyras turi dar 2 nesantuokinius vaikus, bet pats Nagijevas šios informacijos oficialiai nepatvirtino. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, be vyriausiojo sūnaus Kirilo, Dmitrijus turi nesantuokinį vaiką Marką, kurio susilaukė su Natalija Kovalenka ir dukrą, kurios susilaukė su Ana Spektor.

Dar visai neseniai Dmitrijus bandė susilaikyti nuo komentarų apie nesantuokinius vaikus. Tačiau vienos laidos eteryje jis netikėtai pasveikino sūnų Marką su gimtadieniu, pranešė starhit.ru.

„Pažadėjau berniukui Markui pasveikinti jį su 13-uoju gimtadieniu. 13 metų nebėra berniukas. Gerbiamas Markai, sveikiname jus su gimtadieniu. Tikiu, kad jūsų laukia didelis, gražus ir laimingas gyvenimas. Ir aš taip pat manau, kad tėtis ir mama tave labai myli. Būk laimingas, brangusis“, – dalijosi D. Nagijevas.

Žiūrovai ne iš karto suprato, apie kurį Marką kalbama. Visgi Nagijevas vaikino sūnumi nevadino. Tik vėliau gerbėjai suprato, kad pirmą kartą po daugelio metų iš Dmitrijaus lūpų išgirdo apie jo asmeninį gyvenimą. Dmitrijus ne kartą užsiminė, kad jis nėra vienas, tačiau neįvardijo savo mylimosios.

REKLAMA
REKLAMA

Žiniasklaidoje rašoma, kad šou vedėjo išrinktoji yra Natalija Kovalenko. Kaip paaiškėjo, Nagijevas turi paslapčių ne tik nuo gerbėjų, bet ir nuo N. Kovalenkos. Daugiau nei prieš metus žiniasklaida skelbė, kad garsenybė gyvena tarp 2 šeimų ir nuo mylimosios slepia dukrą bei meilužę Anną Spector. 

Gandai apie Dmitrijaus romaną su ilgamete jo gerbėja Anna pasirodė prieš kelerius metus. Tada šou vedėjas paprašė savo mylimosios netikėti paskalomis. Tačiau tiesos, matyt, nepavyko nuslėpti. Rusijos žurnalistai išsiaiškino, kad maždaug prieš 10 metų, A.Spector pagimdė jam dukrą, kuri yra labai panašiai į jį. Garsus tėvas mergaitę pavadino Mira ir davė savo pavardę.

 Dabar mergaitė su mama gyvena prabangiame kotedže netoli Maskvos. Šį kotedžą nupirko būtent skandalingosios laidos „Okna“ vedėjas.

Skandalingasis „Okna“ vedėjas nusprendė netylėti

Žinomas rusų aktorius ir televizijos laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas buvo atsitvėręs tylos siena ir Rusijos karo Ukrainoje nekomentavo, tačiau dabar vis dažniau pasidalija įrašais, kuriais pasiunčia svarbią žinią sekėjams.

REKLAMA
REKLAMA

Rusų aktorius Dmitrijus Nagijevas ilgai tylėjo apie karą Ukrainoje. Ir visai neseniai savo „Instagram“ paskyroje paskelbė vaizdo įrašą, kur fone skambėjo grupės „Aquarium“ daina, kurioje yra žodžiai „kovojome su savimi“.

Iki šiol jis nieko daugiau nesakė ir nepaskelbė savo socialiniame tinkle. Matyt, žudynės Bučoje jį taip sukrėtė, kad jis nusprendė pridėti lakonišką įrašą su žodžiais: „Gal užteks“.

Primename, kad rusų įsibrovėliai Bučoje surengė tikras kruvinas žudynes. Jie surišo civilius, o paskui šaudė į pakaušį. Be to, jie prievartavo moteris ir vaikus.

Kiek anksčiau rašėme apie vyro pasisakymus. Po paskelbto įrašo žmonėms kilo diskusijų, kad žinomas rusų TV laidų vedėjas palieka Rusiją. Jis prie įrašo paskelbė mįslingą žinutę. Tačiau jis visas spėliones išsklaidė, paaiškindamas, kad jis lieka namuose.

„Atsakau tiems, kurie klausia. Aš esu čia! Daugelis sako – išvyk iš čia, pasitrauk! Bet Dima yra namuose”, – aiškino D. Nagijevas.

REKLAMA
REKLAMA

Dar kiek anksčiau rašėme, jog žinomas rusų aktorius ir televizijos laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas buvo atsitvėręs tylos siena ir anksčiau Rusijos karo Ukrainoje nekomentavo.

Tačiau neseniai gerbėjus nustebino aktoriaus pasidalyta žinutė instagramo paskyroje. Vyras filmavo save besiskutant plaukus, o fone groja roko grupės „Aquarium“ daina, kurioje atlikėjas dainuoja apie karą, o dainoje yra tokios frazės „Pagal naujus žvalgybos duomenis kovojome su savimi“, „jei norime turėti, kur grįžti, laikas grįžti namo“.

Paskyroje, tariamai atsisveikindamas su prenumeratoriais dėl programos blokavimo Rusijoje, D. Nagijevas brūkštelėjo: „Sudie. Susitiksime, be jokios abejonės. Aš myliu tave, nepaisant aitraus prarastų vilčių skonio. Kaip senelis sakydavo prieš Komuniją: ką aš, senas, padariau?“

Kaip rašo, Ukrainos žiniasklaidos portalas „Unian“, D. Nagijevas dažnai įrašus rašo gana provokuojančiai ir stengiasi paslėpti žinutę. Dmitrijus Nagijevas visą šį laiką nekomentavo Rusijos invazijos į Ukrainą. Tačiau po žinios apie „Instagram“ blokavimą Rusijoje televizijos laidų vedėjas nutraukė tylą ir paskelbė įrašą.

REKLAMA
REKLAMA

Gerbėjai įsitikinę, kad tokiu būdu menininkas subtiliai užsiminė apie savo požiūrį į Kremliaus agresiją. Po pasidalytu vaizdo įrašu ėmė plisti palaikymo žinutės, žmonės dėkojo už jo drąsą ir palaikymą. Pasak komentatorių, šiuose žodžiuose yra užslėpta žinutė Vladimirui Putinui.

Nagijevo vaizdo įrašo foninės dainos tekste skamba žodžiai, aiškiai apibūdinantys šiuolaikinės Rusijos tikrovę: „Mačiau generolus, jie geria ir valgo mūsų mirtį. Jų vaikai eina iš proto, nes nebeturi, ko norėti. Žemė slypi rūdyje, bažnyčios sumaišytos su pelenais. O jei norime, kur sugrįžti, laikas namo.“

Gerbėjai įsitikinę, kad tokiu tokia žinute vedėjas parodė savo neigiamą požiūrį į Rusijos valdžios ir kariuomenės veiksmus, neva užsimindamas, kad karas Ukrainoje sunaikino ir Rusiją.

„Labai subtiliai“, „Daina atitinka tikrovę“, „Daina labai simboliškai parinkta“, „Subtiliai, bet aiškiai“, „Viską supratome. Ačiū už poziciją“, – rašė internautai.

TOLIAU SKAITYKITE
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų