Skandalingoji mūza: Miley Cyrus vaidins Woody Alleno televizijos seriale

Popmuzikos žvaigždė Miley Cyrus bus naujoji legendinio komiko Woody Aleno mūza, šiam kuriant savo pirmąjį televizijos serialą kompanijai „Amazon“.

89

23 metų M.Cyrus – buvusi kino kompanijos „Disney“ žvaigždutė, virtusi provokuoti mėgstančia atlikėja, pranešė, kad dalyvaus kol kas dar pavadinimo neturinčiame projekte, kurį vėliau šiais metais ketina pradėti rodyti ši internetinės mažmeninės prekybos milžinė.

Tinkle Instagram.com M.Cyrus paskelbė garsiojo akiniuočio paveikslo nuotrauką ir pridūrė, kad jis jau „daug metų yra prie mano lovos“.

„Kaip tik žiūrėjau į jo akis, kai sulaukiau skambučio dalyvauti aktorių atrankoje“, – parašė M.Cyrus, savo džiaugsmą paryškindama nešvankių žodelių pliūpsniu.

(89 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Miley Cyrus nebe tokia miela kaip anksčiau

Ji vaidins kartu su 83 metų Elaine May, kuri vaidino 2000 metų W.Alleno komedijoje „Small Time Crooks“, pasakojančioje apie vagystes meno pasaulyje.

M.Cyrus atstovė patvirtino, kad atlikėja dalyvaus serialo filmavime.

Holivudo leidinys „Deadline“ anksčiau pranešė, kad 80 metų W.Allenas nusprendė pakviesti M.Cyrus vaidinti pirmose šešiose serialo dalyse, jo veiksmas vyks septintajame dešimtmetyje.

REKLAMA

Prieš metus „Amazon“ paskelbė pasirašiusi sutartį su tokių klasika tapusių filmų kaip „Manhatanas“ (Manhattan) ir „Anė Hol“ (Annie Hall) režisieriumi W.Allenu, kuris kompanijai kurs pirmą savo televizijos serialą.

„Amazon“ siekia neatsilikti nuo kompanijos „Netflix“, kuriai tokie serialai kaip „Kortų namelis“ (House of Cards) arba „Orange Is the New Black“ pritraukė daugybę klientų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų