naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
28
Dmitry Nagiyev (tv3.lt fotomontažas)

Charizmatiškas, atviras, neieškantis žodžio kišenėje bei be galo patrauklus – taip apibūdinamas aktorius ir šoumenas –Dimitrijus Nagijevas (54 m.). Jis yra vienas populiariausių ir žinomiausių TV laidų vedėjų, kurio vardas nuo „Langų“ (Okna) laikų asocijuojasi su žodžiu „skandalas".

28

Charizmatiškas, atviras, neieškantis žodžio kišenėje bei be galo patrauklus – taip apibūdinamas aktorius ir šoumenas –Dimitrijus Nagijevas (54 m.). Jis yra vienas populiariausių ir žinomiausių TV laidų vedėjų, kurio vardas nuo „Langų“ (Okna) laikų asocijuojasi su žodžiu „skandalas".

REKLAMA

Žinomas vyras savo asmeninį gyvenimą slepia po 9 užraktais, tačiau visai neseniai prabilo apie savo nesantuokinį vaiką.

Vyro gerbėjai vis dar domisi, ar vyras turi antrąją pusę ir nesantuokinių vaikų. 

Remiantis žiniasklaidos pranešimais, be vyriausiojo sūnaus Kirilo, Dmitrijus turi nesantuokinį vaiką Marką, kurio susilaukė su Natalija Kovalenka ir dukrą, kurios susilaukė su Ana Spektor.

Dar visai neseniai Dmitrijus bandė susilaikyti nuo komentarų apie nesantuokinius vaikus. Tačiau vienos laidos finalo eteryje jis netikėtai pasveikino sūnų Marką su gimtadieniu, pranešė starhit.ru.

REKLAMA

„Pažadėjau berniukui Markui pasveikinti jį su 13-uoju gimtadieniu. 13 metų nebėra berniukas. Gerbiamas Markai, sveikiname jus su gimtadieniu. Tikiu, kad jūsų laukia didelis, gražus ir laimingas gyvenimas. Ir aš taip pat manau, kad tėtis ir mama tave labai myli. Būk laimingas, brangusis“, – dalijosi D. Nagijevas.

REKLAMA

Žiūrovai ne iš karto suprato, apie kurį Marką kalbama. Visgi Nagijevas vaikino sūnumi nevadino. Tik vėliau gerbėjai suprato, kad pirmą kartą po daugelio metų iš Dmitrijaus lūpų išgirdo apie jo asmeninį gyvenimą.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai rašėme apie skandalingą D. Nagijevą.

Akiniai – ne tik įvaizdžio detalė

Daugelis galėtų pamatyni, kad akiniai nuo saulės yra neatsiejama stiliaus detalė, tačiau po tamsintais stiklais jis slepia veido paralyžių. Paskutiniais studijų metais jis patyrė veido nervo paralyžių (kairėje pusėje). Nepaisant to, kad vyras kreipėsi į gydytojus, tačiau visiškai išgydyti to nepavyko. Dimitrijus nevalingai užmerkia vieną akį, o situaciją gelbsi tamsūs akiniai.

REKLAMA

Asmeninis gyvenimasi ir skleidžiami gandai

TV laidų vedėjas nėra linkęs kalbėti apie savo asmeninį gyevnimą. Vyras yra išgyvenęs skaudžias skyrybas su Alisa Šer, kurios truko 24 metus. Drauge su moterimi jis susilaukė sūnaus Kirilo. Po šio išsiskyrimo, žiniasklaidoje pasirodė daugybę gandų apie jo naujus romanus.

D. Nagijevas mėgsta slėpti asmeninį gyvenimą nuo visuomenės. Kai kurių šaltinių teigimu, jis keletą metų gyveno civilinėje santuokoje su savo administratore Natalija Kovalenko.

REKLAMA
REKLAMA

Be to, internete yra daug gandų, kad Dmitrijus palaiko santykius su Irina Temicheva. Gali būti, kad jis net buvo vedęs aktorę, kuri prieš keletą metų pagimdė vaiką.

Pats Nagijevas atsisako komentuoti tokius gandus.

2016-ųjų pabaigoje kilo skandalas, kai kažkas internete paskelbė intymų Nagijevo susirašinėjimą su Olga Buzova.

Tačiau daugelis kritiškai vertino paskelbtas žinutes, nes buvo labai sunku įrodyti jų tikrumą. Dmitrijus visą šią istoriją pavadino niekšybe, taip pat apgailestavo, kad kai kuriems žmonėms įdomu gilintis į kitų asmeninius santykius.

REKLAMA

Tiesa, visai neseniai vyras savo gerbėjus suintrigavo kadru, kuriame pozavo su mergina. Daugelis pradėjo spėlioti, ar tai nebus nauja jo mylimoji.

Kaip vėliau paaiškėjo, šis kadras yra iš naujos serijos, kur D. Nagijevas atliko vieną iš vaidmenų.

Neteko darbo dėl juokelio

Kartą Dimitrijus interviu metu pajuokavo, kad yra vedęs, nepaisant to, jog to padaręs nebuvo. „Kai pasakai kažką panašaus, tai atrodo juokinga, o tada, kai pamatai antraštes, tai nebūna juokinga“, –  sakė vyras.

REKLAMA

Būtent dėl šio pokšto su juo bendradarbiauti atsisakė vienas iš pelningų reklamuotojų.

Išvaizdos pokyčiai

„Okna“  laida mušė visus populiarumo rekordus. Žmonės laukdavo kiekvienos laidos, kuriose netrūkdavo pikantiškų temų, skandalų bei muštynių. Įdomu tai, kad sklinda kalbos apie suvaidintą šios laidos siužetą. Nebūtų nieko keisto, nes kai kurios laidos primindavo meksikietiškų serialų turinį. 

Tuo metu vyras buvo ilgais plaukais, o jo veidą nuolat puošdavo akiniai nuo saulės. Dabar vyras yra plikas, užsiauginęs raumenis bei labai sportiškos figūros.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų