Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
15
Skambino mylimoji Živilė – apie motinystę, šeimos pagausėjimą bei Saulių: atskleidė, koks jis namuose (tv3.lt fotomontažas)

Šokėjo Sauliaus Skambino mylimoji Živilė Barzdaitytė atvirai prabilo apie motinystę, jos teikiamus džiaugsmus bei išmoktas pamokas. Pašnekovė neslėpė, jog dar daug dalykų mokosi, tačiau dukra ugdo jos kantrybę.

15

Šokėjo Sauliaus Skambino mylimoji Živilė Barzdaitytė atvirai prabilo apie motinystę, jos teikiamus džiaugsmus bei išmoktas pamokas. Pašnekovė neslėpė, jog dar daug dalykų mokosi, tačiau dukra ugdo jos kantrybę.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Živilė Barzdaitytė papasakojo ne tik apie motinystę, bet ir atskleidė, koks Saulius yra namuose.

Motinystė bei pasikeitęs gyvenimo ritmas

Pasak moters, dukros gimimas pakeitė jos gyvenimą ir dabar viskas sukasi aplink ją: „Motinystė labai pakeitė mano gyvenimo ritmą, nes visuomet aktyviai dirbau, turėjau aktyvų laisvalaikį, o dabar viskas planuojama pagal dukros interesus ir tai tikrai sulėtino gyvenimo tempą. Milą veduosi kartu ir į grožio procedūras ir į susitikimus, todėl džiaugiuosi, kad ji mokosi kaip elgtis viešumoje ir nekelia problemų. Didžiausias iššūkis man tapus mama – kaip nevėluoti, nes visur turiu susiruošti ne tik pati, bet ir ją suruošti.“

REKLAMA

Paklausta, kaip įsivaizdavo motinystę prieš gimstant dukrai, Živilė teigė, kad viskas fantazijose buvo kitaip. „Buvau greičiausiai kaip ir daugelis merginų prieš tampant mama, sakydavau, kad vaikas gyvens mano ritmu, kad nebus lepinamas. Bet viskas įvyko atvirkščiai, nes gyvenu aš pagal ją ir lepinu, ir kartais jau vadovauja man, o ne aš jai. Viską įsivaizdavau daug sunkiau nei viskas vyksta. Man labai pasisekė su dukra, nes naktimis leisdavo išsimiegoti ir nekelia didelių rūpesčių iki šiol“, – šyptelėjo ji.

Živilė atviravo, jog dukra pakeitė ne tik jos gyvenimo ritmą, tačiau pasidarė ir labai jautri: „Motinystė įjungė manyje saugumo jausmą, nes anksčiau drąsiai rinkdavausi ekstremalias pramogas, o dabar net minčių nekyla rizikuoti. Tapau daug jautresnė aplinkai. Dabar graudulys ima net filmus žiūrint ar gatvėje mielą šuniuką pamačius, o to anksčiau nebūdavo. Man dabar visų gaila. Su Milos gimimu tapau atsakinga moteris, jau negaliu sau leisti būti vėjavaikė mergina.“

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, Živilė yra ne tik dukros mokytoja, tačiau ir Mila ją išmoko svarbių gyvenimo pamokų. „Vertingiausia pamoka, kurios vis dar mokausi – neskubėti gyventi ir kantrybė. Kantrybė vaiko norams, žaislams ne vietoje, maisto dėmėms ant rūbų, nes mažos rankytės norėjo apkabinti. Kantrybė klausimams apie pasaulį, kai pati tuo tarpu turiu dirbti. Ir dukra mane mokina turėti atsakymus į visus klausimus, nes jų išgirstu daug ir įvairiausių“, – atskleidė moteris.

Atskleidė, koks Saulius yra namuose

Tęsdama pasakojimą apie motinystę bei jos teikiamus malonus, Živilė prabilo ir apie Saulių. „Saulius jau antrą kartą tapo tėčiu, todėl jis jau turėjo įgūdžių kaip tėtis. Bet gimus dukrai jis tapo tikru tėveliu, Mila jį labai lepina dėmesiu, rūpinasi, kad tėtis skanumynų suvalgytų, šukuoja jį, bėga prie jo vakarais pagulėti prieš miegą. Kartą miegančiam net kojų nagus su savo laku nulakavo. Manau, kad auginti dukrą jam nauja ir maloni patirtis. Jo sūnus daugiausiai laiko leidžia pas mus, todėl abiem vaikams skiria praktiškai visą savo dėmesį“, – džiaugėsi Živilė.

REKLAMA
REKLAMA

Paklausta, kuris yra griežtesnis namuose, moteris juokėsi, kad būtent jai tenka atsakomybė dėl drausmės. „Saulius kaip tėtis yra net per geras. Vaikus jis labai lepina, leidžia jiems daugiau, nei leidžiu aš. Namuose griežtai tenka būti man, nes abu tėvai viską leisti negali, todėl Saulius pramogoms, o aš taisyklėms“, – šyptelėjo pašnekovė.

Nepaisant to, jog Živilė namuose yra „griežtasis policininkas“, tačiau buities darbais pasiskirsto visa šeima: „Su buities darbais problemų nekyla, juos dalinamės su Sauliumi, bet po truputį bandom įjungti ir Majų. Mila vis nori mums padėti, todėl džiaugiuosi, kad geru pavyzdžiu užsikrečia. Pabūti dviese tikrai sunku, nes reikia rasti kur palikti abu vaikus, bet kai tik pasitaiko galimybė, tuomet stengiamės pabūti dviese. Labai padeda mano mama, kuri kai tik turi laisvo laiko, tuomet pasilieka su Mila ir išleidžia mus atsipalaiduoti.“

Baigdama pokalbį apie motinystę, išmoktas pamokas bei mylimąjį, pašnekovė atskleidė, ar planuoja šeimos pagausėjimą: „Dar vieno vaikelio  neplanuojame. Saulius jau apskritai nenori vaikų, o ir aš kol kas nenoriu. Namuose ir taip du vaikai, kuriais reikia rūpintis. Nors pamačius mažą vaikelį labai norisi jį paniurkyti, bet dabar labai noriu grįžti į darbus pilnesne koja. Nors ir pilna iššūkių, tačiau galiu pasakyti, kad tėvystė veža. Visada kartoju Milai, kad esu dėkinga, jog ji pasirinko mane būti jos mama. Manau, kad visumoje abu esame tikrai geri tėvai, todėl ačiū Sauliui už šeimą. Jis puikus tėtis.“

Kad tu K.... Mes ir taip žinom miegi su veduseis vyrais
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų