Šių metų „Eurovizija“ – dar neatšaukta: Giržadas paaiškino, kodėl sklando kitokios kalbos

Visai neseniai olandų žiniasklaidoje išplatintas pranešimas apie tai, jog neva Islandijos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Feliksas Bergssonas patvirtino kalbas apie tai, kad šių metų dainų konkursas dėl kilusio koronaviruso pavojaus ir spartaus plitimo yra atšaukiamas.

17

Ir nors daugybė gerbėjų šį faktą priėmė kaip tiesą, iš tiesų, pasirodo, nieko tikslaus kol kas dar nėra žinoma.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šių metų „Eurovizija“ – dar neatšaukta: Giržadas paaiškino, kodėl sklando kitokios kalbos

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovu Audriumi Giržadu siekiant išsiaiškinti, kaip yra iš tiesų.

Šis netrukus patikino, kad šios žinios – melagingos. „Tai – visiškas fake’as. Feliksas paneigė, kad jis išvis kalbėjosi su tais 2 graikų portalais. Tai yra graikų fanų portalai, kurie nesugeba sulaukti naujienų“, – sakė A. Giržadas.

Anot jo, šiuo metu EBU (Europos transliuotojų sąjunga) puslapyje yra tik oficialus pranešimas apie tai, kad vyksta svarstymai dėl „Eurovizijos“. Todėl viskas, ką šiuo metu reikėtų daryti, anot A. Giržado, tik laukti tolimesnių naujienų, mat iki šiol dar nieko tikslaus nėra paviešinta.

„Tikrai nieko nėra aišku. „Eurovisionworld“ įsidėję tik tą pačią lentelę, kurią platina ir EBU. Vienintelis dalykas, ką jie paskelbė, kad metams atidėjo futbolo čempionatą. O daugiau, apie „Euroviziją“, dar nėra nė vienos žinios“, – sakė jis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis Roterdame turėtų įvykti gegužės 12-ąją, antrasis – gegužės 14-ąją, o finalas – tradiciškai, šeštadienį, gegužės 16-ąją.

Per prieš kelis mėnesius vykusią bilietų traukimų ceremoniją paaiškėjo, kad Lietuva turėtų pasirodyti pirmojo pusfinalio metu, gegužės 12-ąją dieną, 3 numeriu.

Kartu su Lietuva pirmojo pusfinalio metu turėtų pasirodyti šios šalys: Šiaurės Makedonija, Baltarusija, Švedija, Slovėnija, Australija, Airija, Rusija, Norvegija, Kipras, Kroatija, Azerbaidžanas, Malta, Izraelis, Ukraina, Rumunija ir Belgija.


Rašyti komentarą...
m
manau
2020-03-17 18:41:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
manau, kad jeigu organizatoriai eurovizijos neatsauks, jie yra pavojingi beprociai
Atsakyti
-1

a
a
2020-03-24 18:07:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
galėtų klipus leist įrašytus, o mes pabalsuotume...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų