Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Reaguodama į pasikeitusias gyvenimo aplinkybes ir ritmą, TV3 žiniasklaidos grupė pradeda transliuoti sporto užsiėmimus per grupei priklausančius media kanalus – tv3.lt ir TV3Play. Nuo rytojaus likusieji namuose galės stebėti ir dalyvauti meditacijos, jogos ir fizinio aktyvumo treniruotėse.

Reaguodama į pasikeitusias gyvenimo aplinkybes ir ritmą, TV3 žiniasklaidos grupė pradeda transliuoti sporto užsiėmimus per grupei priklausančius media kanalus – tv3.lt ir TV3Play. Nuo rytojaus likusieji namuose galės stebėti ir dalyvauti meditacijos, jogos ir fizinio aktyvumo treniruotėse.

REKLAMA

Visomis darbo dienomis ir savaitgaliais vyks šie užsiėmimai: 9.09 val. „Ryto meditacija su Milana Jašinskyte. Šviesios dienos pradžiai“, 11.00 val. „TV3Play sporto klubas: treniruotė su Jolanta Leonavičiūte“, 14.00 val. „TV3Play sporto klubas: treniruotė su Mariumi Blaževičiumi“, antradieniais ir šeštadieniais 18.00 val. Joga su Milana Jašinskyte.

REKLAMA

„Tūkstančiams žmonių įprasta gyvenimo tvarka ir rutina labai pasikeitė. Šiuo neramiu laikotarpiu norime įnešti pozityvumo, atitraukti nuo neigiamų minčių ir paskatinti žmones turiningai išnaudoti laiką namuose bei išmėginti tai, ko galbūt niekada nedarė. Dabar ypač galime išnaudoti mūsų kaip žiniasklaidos grupės privalumą – skirtingoms žmonių grupėms galime pasiūlyti skirtingą turinį per skirtingus mūsų media kanalus: kol vaikai žiūri animaciją per TV3 ar TV8, tėveliai gali medituoti ar sportuoti stebėdami transliacijas per tv3.lt ir TV3Play“, –  naujas laidas komentavo TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas. 

REKLAMA
REKLAMA

Nuo šiol rytus kviesime pradėti nuraminant savo mintis ir pasikraunant teigiamos energijos su meditacija. Kiekvieną savaitės dieną 9.09 val. „Ryto meditacija su Milana Jašinskyte. Šviesios dienos pradžiai“ per tv3.lt ir TV3Play.

„9.09 – šis laikas atėjo iš pajutimo. Leisti jausti sau dabar yra be galo svarbu, ir tai ką jaučiam stebėti, nevertinant gerai tai, ar blogai. Būtent stebėjimą per meditacijas ir praktikuosim. Atrodo, kad šis laikas transformuoja viską aplink, bet labiausiai keičia mus. Prisitaikyti prie pokyčių nėra lengva, tačiau mūsų stiprybė slypi mumyse ir šiuo metu leidžiamės į jos paieškas. Meditacija skirta visiems – nepriklausomai nuo amžiaus ar meditacijos patirties. Kviečiu visus kartu su šeimomis praleisti rytą pozityviai, net jei tiesiog pasėdėsite drauge. Jausti dalinimosi jėgą, kai einame vienas pas kitą su geriausiomis mintimis“, – sako „Milana Yoga“ studijos įkūrėja Milana Jašinskytė.

Nuo šeštadienio Milana kvies ir į jogos užsiėmimus.

„Nemokamos jogos praktikos gyvai, tai galimybė sveikai, nesudėtingai ir su geriausia energija suteikti savo kūnui judesio malonumą. Kiekvieną antradienį ir šeštadienį 18 val., kviečiu skirti 40 minučių vakaro jogos sekai. Tai bus raminanti ir vakaro poilsiui skirta praktika, leisianti nurimti dienos įvykiams ir paruošti kūną, protą ir mintis miegui“, – į jogos užsiėmimus kvietė Milana.

REKLAMA
REKLAMA

Norintiems aktyvesnių užsiėmimų – „TV3Play sporto klubas”, kuriame sporto treneriai Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Blaževičius pademonstruos, kad ir namuose galima puikiai pasportuoti, pagerinti fizinę formą bei patobulinti kūno formas. „Pasibaigus karantinui būsime stipresni ir gražesni!”, – sako „TV3Play sporto klubas” treneriai Jolanta ir Marius.

„TV3Play sporto klubas: treniruotė su Jolanta Leonavičiūte“ –  kasdien 11 val. per tv3.lt ir TV3Play!

„Mano treniruotės skirtos ir moterims, ir vyrams. Vesiu jas ir namuose, ir lauke. Noriu parodyti, kad norint sportuoti galime puikiai pasinaudoti turimomis sąlygomis. Kiekvieną treniruotę pradėsiu apšilimu, toliau bus pratimų serija atskiroms raumenų grupėms. Vieną dieną dirbsime su kojomis, kita diena bus skirta pečių juostai, dar kita – sėdmenims, pilvo presui ir t.t. Pratimai bus paprasti, juos galės atlikti ir pradedantysis, ir su sportu jau kurį laiką susipažinęs žmogus. Treniruotei pasiruošti viso labo reikia patogios, judesių nevaržančios aprangos ir, žinoma, tikėjimo savimi, motyvacijos. Nepamirškit, kad visa tai darot dėl savęs. Nes gera savijauta, sveikata yra vieni svarbiausių dalykų gyvenime“, – sportuoti kvietė Jolanta Leonavičiūtė.  

REKLAMA
REKLAMA

Per dvi savaites nereikia tikėtis kardinalaus pokyčio, bet pasak trenerės, dvi savaitės tikslingo fizinio krūvio leis sudeginti papildomas kalorijas – kas itin aktualu leidžiant laiką namuose – ir tai duos teigiamą rezultatą išvaizdai. Be to, galima tikėtis suaktyvėjusios kraujotakos, pagreitėjusios medžiagų apytakos, raumens tonuso pagerėjimo ir daugiau pozityvių minčių, jausitės žvalesni ir energingesni!

Kiekvieną dieną 14.00 val. „TV3Play Sporto klubas: treniruotė su Mariumi Blaževičiumi“ 

Mariaus treniruotės skirtos asmenims, kurie jau turi bendro supratimo apie sportą, jau yra sportavę sporto salėje, bet karantinas sustabdė užsiėmimus. 

„Kiekvienoje treniruotėje bus pagrindiniai 5-6 pratimai kartojami po 3 serijas. Treniruotės bus suskirstytos taip, kaip žmonės yra pratę sportuoti sporto salėje – viena diena bus skirta mažoms raumenų grupėms, kita – didelėms raumenų grupėms, vieną treniruotę per savaitę planuoju skirti visam kūnui. Pratimai nebus sudėtingi, bet parodysiu kuo galima pakeisti sporto salės inventorių, kaip panaudoti namie turimus daiktus vietoj svarmenų. Svarbiausia – prisitaikyti sau fizinį krūvį“, – apie savo užsiėmus pasakojo Marius.

Turiningo ir prasmingo laiko su tv3.lt ir TV3Play!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų