Iš atostogų grįžusiam Soliariui teko užsidaryti namuose: iš pradžių jaučiau peršalimo simptomus

Viruso banga jau atėjo iki mūsų, todėl visoje Lietuvoje paskelbtas karantinas. Šiuo metu uždarytos sienos, rekomenduojama dirbti iš namų, o į parduotuvę eiti tik būtiniausiu reikalu.

Dainininkas Algimantas Minalga-Soliaris kovo 5-ąją su šeima grįžo iš kelionės. Siaučiant virusui, atlikėjas ėmėsi visų apsisaugojimo priemonių ir save izoliavo namuose. Tiesa, vyras prisipažino, kad pirmosiomis dienomis jautėsi prastai.

„Grįžome iš šalių, kuriuose buvo tik vienetiniai atvejai, tuo metu jokio karantino nebuvo, praėjo jau dvylika dienų“, – pasakojo vyras.

Grįžęs po kelionės atlikėjas feisbuke pasidalijo įrašu, kuriame papasakojo apie savo sveikatą: „Viskas bus gerai! Linkiu visiems išlikti sveikiems ir atsakingiems. Jau greitai judėsime įprastu ritmu. O man 14 dienų karantinas, nes neseniai su šeima grįžome iš atostogų, aplankėme kelias šalis. Visi jaučiame peršalimo simptomus, lengvai pakilusias temperatūras, bet tikimės, kad tai tik aklimatizacijos padariniai.Svarbu laikykimės saugumo taisyklių ir apsaugokime vieni kitus. Kartu mes nugalėsime koronavirusą.“

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Soliariu, šis tikino, kad jau jaučiasi puikiai: „Laikausi visų saugos priemonių kurias rekomenduoja, kad apsaugočiau kitus ir save. Mano šeima elgiasi lygiai taip pat. Klausome nurodymų ir linkime visiems likti sveikiems pareigingiems.“

Primename, kad Vyriausybės sprendimu Lietuvoje nuo pirmadienio įvestas karantinas, į Lietuvą draudžiama atvykti daugeliui užsieniečių bei gyventojams išvykti iš šalies, uždaryta dauguma parduotuvių, visos viešojo maitinimo įstaigos, pramogų ir sporto vietos, muziejai, mokyklos, tačiau draudimai neapima prekių judėjimo.

Lietuvos bankas pirmadienį paskelbė prognozę, kad Lietuvos ekonomika šiemet susitrauks mažiausiai 1,2 proc. Anksčiau centrinis bankas šiems metams prognozavo 2,5 proc. augimą.

Daugiau apie Vyriausybės veiksmus kovoje su koronavirusu žiūrėkite čia:


Rašyti komentarą...
G
GITANA
2020-03-17 14:42:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atidarė sienas įstojom į Europą, turim pasėkmes, skraido, laksto atostogauti, parveža ligų, virusų
Atsakyti
0

O
O
2020-03-18 04:01:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durniali tokiu metu atostogaut ar svarbei reikejos susitikt su pe...da...rasais
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų