Šiškauskas to nesitikėjo: išbandė save naujame amplua

Legendinis atlikėjas Vytautas Šiškauskas šiandien atvykęs į TV3 laidą „Gero vakaro šou“, tikrai nesitikėjo, kad mielas pokalbis apie muziką ir gyvenimą pavirs į poproko grupės „Dyzeliniai paukščiai“ vokalisto atranką, rašoma pranešime spaudai.

5

Tačiau patyręs dainininkas nepasimetė ir kastingą pavertė siautulingu šou.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Gero vakaro šou“ laida

Pokalbis su V. Šiškausku „Gero vakaro šou“ studijoje prasidėjo ramiai. Laidos vedėjai klausinėjo svečio apie muziką, sceninį gyvenimą. Atlikėjas prisipažino, kad vis dar jaudinasi lipdamas ant scenos.

„Ar pasitaiko techninių nesklandumų per koncertus?“, – klausė svečio Justinas Jankevičius.

„Taip, vien dėl to, aš prieš kiekvieną koncertą jaudinuosi, nervuojuosi. Gal ne taip suskambės, gal kažkoks laidas išsijungs“, – atvirai kalbėjo V. Šiškauskas.

„Ar dar paimat į rankas gitarą?“, – teiravosi Mindaugas Stasiulis.

„Aišku paimu. Ir ne tik gitarą. O pradėjau grot garaže. Buvo būgnai, gitara, bosas ir aš“, – juokavo Vytautas.

Laidos vedėjai bandė išprovokuoti svečią ir klausimais apie moteris. Bet Vytautas kaip tikras džentelmenas nepasidavė provokacijoms. „Aš pradedu šnekėt į laidos pabaigą. Kaip ir koncertuose – žmonės pradeda plot į pabaigą“, – šmaikštavo jis.

V. Šiškauskas tikrai nesitikėjo, kad po klausimo „Ar yra tekę dalyvauti kokioje nors atrankoje, pavyzdžiui, muzikinėje?“ jam teks sudalyvauti atrankoje į poproko grupės „Dyzeliniai paukščiai“ vokalisto vietą. Tačiau patyrusio scenos vilko nė kiek nesutrikdė ši netikėta situacija. Jis populiariausias savo dainas atliko skambant trankiai roko muzikai. Visai kitokį skambesį įgavusios Šiškausko dainos ir „Dyzeliniai paukščiai“ užkūrė tikrą siautulingą šou – šėlo visa studija.

Siautulingas vakaras su „Gero vakaro šou“ – šiandien, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų