REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Simonas Storpirštis  (tv3.lt koliažas)

Simoną Storpirštį TV3 televizijos žiūrovai puikiai pažįsta – aktorius jau ketverius metus iš eilės vaidina seriale „Prakeikti“. Prasidėjus jau ketvirtąjam serialo sezonui, Marką Koganą vaidinantis aktorius ir vėl sugrįžo į televizijos ekranus. 

6

Simoną Storpirštį TV3 televizijos žiūrovai puikiai pažįsta – aktorius jau ketverius metus iš eilės vaidina seriale „Prakeikti“. Prasidėjus jau ketvirtąjam serialo sezonui, Marką Koganą vaidinantis aktorius ir vėl sugrįžo į televizijos ekranus. 

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt sutiko papasakoti, kokių netikėtų kuriozų su gerbėjais tenka patirti ir prisiminė, ką apie aktorystę jam sakydavo 2018 metais miręs tėvas. 

Pasak S. Storpirščio, nors su Marko Kogano personažu jam tenka sugyventi jau ne vienerius metus, į šį personažą jis beveik nepanašus. „Gal tik iš moralinių principų pusės. Mes abu turim stiprią teisybės ašį kuria sekam. Jei Markas būtų disciplina mokykloje – įvertinčiau jį aštuonetu“, – juokauja S. Storpirštis.

Aktorius atskleidžia, jog sunkiausia filmavimo aikštelėje yra ne įsijausti į vaidmenį ar prisiminti savo žodžius. Sunkiausia jam – laukti savo eilės vaidinti. „Kartais tenka daugiau laiko laukti, nei praleisti prieš kameras. Sėdi, sėdi ir perdegi“, – atskleidžia aktorius.

REKLAMA
REKLAMA

S. Storpirštis džiaugiasi – serialo gerbėjai jį seka jau ne vienerius metus ir tarsi „susigyvena“ su veikėjais, ima juos vaidinančius aktorius vadinti personažų vardais. Pasak jo, kartais toks serialo ir tikro gyvenimo sutapatinimas nueina ir dar toliau. 

REKLAMA

„Keisčiausia būna kai žmonės socialiniuose tinkluose bando mane kaip Simoną perspėti apie tai kas gresia mano personažui seriale. Įsijautimas pavydėtinas.

Arba mieste sutikti žmonės su manim kalba apie serialo reikalus: „varkes“, automobilius. Apie abu suprantu labai menkai“, – tikina S. Storpirštis.

Paklaustas, kaip jam sekasi filmavimo aikštelėje dirbti su režisieriumi Ramūnu Rudoku, S. Storpirštis tikina, jog jis – tikras savo srities profesionalas. 

REKLAMA
REKLAMA

„Žinantis ko nori, darantis namų darbus ir profesionalus. Man labai lengva su juo dirbti. Tikiuosi tai abipusis jausmas“, – juokiasi aktorius.

Pokalbio pabaigoje S. Storpirštis prabyla apie 2018 metais mirusį tėtį, aktorių Arūną Storpirštį. Vyras atskleidžia, jog tėtis į jo aktorinę profesinę veiklą niekada nesikišdavo. 

„Gink Dieve, jokios kritikos. Tai nereiškia, kad viską dariau teisingai, tikrai ne. Bet jis laikėsi tokio principo, kad žmogus pats žinai ar gerai kažką padarei, ar prasčiau, tai ką čia jau sakyt. Visada būdavo apie ką ir be darbo pakalbėt“, – prisimena Simonas Storpirštis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

PRAKEIKTI 4

Ketvirtojoje sagos dalyje žiūrovų laukia dar daugiau netikėtumų ir staigmenų. Fredo Kogano dienos už grotų ilgai netruko – įtaka ir pažintys leido jam anksčiau laiko išeiti į laisvę. Grįžęs į gyvenimą, Fredas su šviežia jėga ėmėsi naujų iššūkių – šį sykį jo taikinyje atsidūrė stambi informacinių technologijų kompanija. Ar Fredui pavyks klasta ir apgaule perimti likimo smūgių purtomo visuomenėje gerbiamo verslininko Algirdo Statkaus verslą? Ar vis stiprėjančios jo psichinės sveikatos problemos nesugriaus visų jo planų? Kokie praeities šešėliai jį prisivys šį sykį?

„Prakeikti 4“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų