REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuožmi, negailestinga ir su ginklu rankoje – tokią aktorę Justiną Nemanytę dabar televizijos ekranuose mato serialo „Prakeikti IV“ gerbėjai. Aktorė papasakojo, iš ko ji semiasi įkvėpimo ir kaip jos kuriamas personažas darosi jai artimesnis.

Nuožmi, negailestinga ir su ginklu rankoje – tokią aktorę Justiną Nemanytę dabar televizijos ekranuose mato serialo „Prakeikti IV“ gerbėjai. Aktorė papasakojo, iš ko ji semiasi įkvėpimo ir kaip jos kuriamas personažas darosi jai artimesnis.

REKLAMA

Nors kriminalinio serialo, kuris sukasi apie mafijos gyvenimą, personažas Laura (aktorė Justina Nemanytė) anksčiau buvo naivi mergaitė, aklai vykdžiusi kiekvieną tėvo Fredo Krogano ar šeimos užgaidą, šį kartą ji darosi vis stipresnė. Justina Nemanytė-Laura dalijasi, kad ji su jauduliuku kaskart skaito scenarijų, norėdama sužinoti, kaip šįkart keičiasi jos vaidmuo.

„Pats personažas evoliucionuoja su kiekvienu sezonu. Laura pačiame pirmame sezone buvo menininkė, po mokslų Londone sutikusi savo vaikystės meilę, tačiau su kiekvienu sezonu vis kažkas įvykdavo – taip, kaip ir žmogaus gyvenime. Šiemet Laura tapo stipresnė, ji labai stipriai ir glaudžiai dirba su savo šeima.

REKLAMA
REKLAMA

Laura – išskirtinė šiame seriale. Visad kriminaliniuose serialuose vyrai rankose laiko ginklą, o šį kartą jį rankose laiko moteris. Jai nebebaisu pakovoti už save, smagu, kad į ją seriale atkreipia dėmesį ir kartais net prisibijo. Kaskart labai laukiu scenarijaus, kad pamatyčiau, kiek Laura šįkart sustiprėjo ir priartėjo prie mafijos pasaulio“, – su šypsena ir jauduliu kalba J. Nemanytė.

REKLAMA

Personažas artėja prie pačios Justinos

Nors ir vaidina vyrų rate, moteris sako, kad tai netrukdo jai išlaikyti moteriškumo. Priešingai – iš gerbėjų sulaukia nuomonių, kad pačios geriausios scenos, kur ji pati labiausiai atsiskleidžia kaip aktorė, yra būtent tos, kuriose ji vaidina su vyru:

„Iš gerbėjų sulaukiu daug pagyrų, kad visos scenos, kuriose vaidinu su tėvu Fredu Koganu, kurį įkūniją nuostabus aktorius Albinas Keleris – geriausios. Ir man pačiai labai patinka tas tėvo-dukters santykis. Paradoksalu, bet jie vienas su kitu labai sunkiai sugyvena, bet ir vienas be kito negali.“

REKLAMA
REKLAMA

Pačiai Justinai pats serialo chaotiškas ir nuo šūvių aidintis pasaulis nėra artimas – todėl dėl to ir filmavimo aikštelėje kyla iššūkių, kuriuos reikia įveikti norint gerai pasirodyti.

„Kriminalinis pasaulis man nėra artimas, todėl ir kartai kyla sunkumų įkūnyti personažą, kuris alsuoja jo kasdienybe. Čia reikia kitokio susikaupimo ir supratimo. Visos scenos, kuriose žmogui kenkiama tiek fizine, tiek psichologine prasme, visada yra labai sunkios. Bet tai įdomu ir įtraukia“, – dalijasi ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Paradoksalu ar ne, bet aktorė teigia, kad ne ji pati kaip asmenybė artėja prie kuriamo vaidmens – Lauros, o pats personažas, stiprėdamas tampa panašesnis į ją pačią.

„Kuo labiau, tuo personažas artėja prie manęs, Justinos. Ji stiprėja, darosi mažiau naivi. Artima ir tai, kad tiek aš pati, tiek mano personažas yra iš didžiulės šeimos, tai suprantu, ką reiškia bėgti nuo vieno brolio prie kito. Bet labiausiai artima man tai, kad Laura seriale tapo kovotoja. Tokia ir aš esu. Nesvarbu, kokia situacija bebūtų, Laura vis vien atsistoja tvirtai abiem kojomis ir bando spręsti problemas ir kurti savo gyvenimą pati – be kitų pagalbos. Ji bando atrasti būdą, kokiai jai išlikti šiame pasaulyje“, – tikina moteris.

REKLAMA

Laisvalaikiu – menas ir varžytuvės su antrąja puse

Pasiteiravome moters, kokius aktorius ji labiausiai mėgsta stebėti ir iš jų semtis įkvėpimo kuriant savo vaidmenis:

„Kadangi dabar pasaulyje didelė feminizmo banga ir vis daugiau filmų pradėta kurti su moterimis mafiozėmis, tai man jos yra didelis įkvėpimas. Stebiu Sandra Bullock, Julia Roberts, Kate Winslet, Angelina Jolie, kur ji vaidino „Ponas ir ponia Smitai“.

Iš kiekvieno filmo pasiimi kokią nors detalytę ir taip susidėlioji po truputį tą lietuvišką vaidmenį. Taip pat labai stebiu ir senąją lietuvišką dokumentiką ir pastebiu, kad lietuvės mafijos moterys nėra tokios ryškios, daugiau palaikydavo vyrą, užuot pačios į rankas ėmusios ginklą.“

REKLAMA

Nors ir daug apie asmeninį gyvenimą nekalbėjome, paaiškėjo, kad Justinos širdis – jau užkariauta. Laisvalaikiu ji mėgsta ne tik užsiimti menine veikla, bet ir jėgas išbandyti su antrąja puse:

 „Po pandemijos, man regis, visi aktoriai užsiėmė dar kažkokiu papildomu darbu. Nes tikrai neįmanoma iš aktoriaus profesijos išgyventi. Taip pat vaidinu teatre įvairiuose spektakliuose. Mano diena prasideda kai ir kiekvienos ofisinio darbuotojo – neatostogauju nuolat. O laisvalaikiu aš toliau mokausi. Šiuo metu mokausi rašyti scenarijus, domiuosi socialiniais tinklais, leidžiu laiką su šeima.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Labai man patinka gerinti namų interjerą – mėgstu įsigyti naują kėdę, kilimą ir juo pagerinti namus, – šypsosi ji. – Kartais tapau, pagroju, bet tikrai neprofesionaliai. Ir, aišku, su draugu vis varžomės žaisdami stalo žaidimus.“

PRAKEIKTI 4

Ketvirtojoje sagos dalyje žiūrovų laukia dar daugiau netikėtumų ir staigmenų. Fredo Kogano dienos už grotų ilgai netruko – įtaka ir pažintys leido jam anksčiau laiko išeiti į laisvę. Grįžęs į gyvenimą, Fredas su šviežia jėga ėmėsi naujų iššūkių – šį sykį jo taikinyje atsidūrė stambi informacinių technologijų kompanija. Ar Fredui pavyks klasta ir apgaule perimti likimo smūgių purtomo visuomenėje gerbiamo verslininko Algirdo Statkaus verslą? Ar vis stiprėjančios jo psichinės sveikatos problemos nesugriaus visų jo planų? Kokie praeities šešėliai jį prisivys šį sykį?

„Prakeikti 4“ – jau nuo šiandien, pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų