Milžiniškame Niujorke vien nuo policijos pareigūnų gebėjimo tramdyti nusikaltėlius priklauso didmiesčio gyventojų ramybė. Tačiau net ir visko mačiusieji tvarkos sergėtojai pakraupsta, kai per miestą ima ristis keistų ir itin žiaurių nusikaltimų virtinė. Naujajame kriminaliniame siaubo trileryje „Gelbėk mus nuo pikto“ (angl. „Deliver Us from Evil“) vienam Niujorko policininkų siekiant suvaldyti siaubingas antgamtines jėgas teks suvienyti jėgas su netradiciniu, egzorcizmą išmanančiu šventiku.

Šiurpą keliančioje režisieriaus Scotto Derricksono juostoje „Gelbėk mus nuo pikto“ pagrindinis vaidmuo teko filmuose „Hana“ bei „Keliautojo laiku žmona“ matytam aktoriui Ericui Banai. Jo įkūnytas herojus seržantas Ralfas Sarčis iš pradžių tiesiog mėgina uoliai vykdyti savo pareigą, tačiau ima dėtis nepaaiškinami dalykai. Pareigūnas susiduria su nerimą keliančiais ženklais – panašu, kad kruvinus įvykius mieste provokuoja demoniškas pradas, giliai įsišaknijęs ir pikta linkintis nežinomas blogis. Matydamas keistus ženklus ir tamsos būtybių paveiktus žmones, pareigūnas nustoja skeptiškai vertinti anksčiau nerealiais atrodžiusius dalykus.

REKLAMA

Policininkui ir pačiam tenka tapti keistenybių liudininku, paaiškėja, kad jis esąs ypatingas, o dėl to jo šeima – žmona ir mažylė dukra – atsiduria milžiniškame pavojuje. Ypač atkakliai blogio jėgos gviešiasi mažylės. Neišmanydamas, kaip suktis iš padėties, apsaugoti mylimuosius bei miestą, Sarčis kreipiasi pagalbos į egzorcizmo specialistą, ispaniško ir vengriško kraujo turintį kunigą Mendozą (akt. Edgaras Ramirezas). Su šio pagalba pamažu ima aiškėti Niujorką gniaužiančio blogio ištakos, o priešo pažinimas – pirmasis žingsnis ieškant būdų jam įveikti.

Siaubo trilerį „Gelbėk mus nuo pikto“ įkvėpė 2001-aisiais išleista knyga „Beware the Night“. Ją pagal tikrus išgyvenimus parašė Niujorko policininkas ir demonologas Ralphas Sarchie, padedamas rašytojos ir žurnalistės Lisos Collier Cool.

Intriguojančią dviejų žmonių kovą su Niujorke paniką sėjančiomis demoniškomis jėgomis filme „Gelbėk mus nuo pikto“ Lietuvos žiūrovai išvys nuo rugpjūčio 15 dienos.

Filmo „Gelbėk mus nuo pikto“ anonsas:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų