naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
23
Sherrie Rhodes (nuotr. facebook.com)

Drąsi mama, kuriai diagnozuotas krūties vėžys, prieš kelias dienas pasidalino fotografija, kurią privalu pamatyti visoms moterims.

23

Drąsi mama, kuriai diagnozuotas krūties vėžys, prieš kelias dienas pasidalino fotografija, kurią privalu pamatyti visoms moterims.

REKLAMA
REKLAMA

Sherrie Rhodes sakė, kad joje galima pamatyti dažnai nepastebimą ženklą, išdavusį apie šią klastingą ligą. Nors dažniausiai pirmieji krūties vėžio požymiai yra nedideli gumbeliai, aptinkami pačių pacienčių, dešinėje pusėje esančios krūties šone ji pastebėjo du įdubimus.

REKLAMA

Pasak moters, pas savo ginekologą ji apsilankė tik todėl, jog kažkada „Facebook“ tinkle matė paveikslėlį, parodantį, jog tokie įdubimai gali būti susiję su vėžiu. Blogos naujienos iš vėžio klinikos Sherrie pasiekė pirmadienį.

Nepaisant ištikto šoko, pirmiausia jai į galvą šovusi mintis buvo apie šį simptomą papasakoti ir kitoms moterims, tad savo „Facebook“ paskyroje ji pasidalino nuotrauka ir žinute, skatinančia neignoruoti bet kokių ant krūtinės atsiradusių keistų požymių.

REKLAMA

„Nusprendžiau iškart tuo pasidalinti. Tai gan intymi kūno vieta ir dėl to šiek tiek nervinausi, bet nusprendžiau, kad verta tai viešinti, nes tik taip galiu padėti kitiems. Jei anksčiau nebūčiau apie tai skaičiusi, nežinočiau, kad įdubimai krūtyse gali būti vieni iš vėžio simptomų“, - rašė ji.

Sherrie įrašas jau pasidalintas daugiau nei 350 kartų. Ji taip pat sulaukė daug žinučių iš moterų, nė nemaniusių, jog jų turimi įdubimai gali byloti apie tokią baisią ligą.

REKLAMA
REKLAMA

„Tai pastebėjau, kai matavausi maudymosi kostiumėlį. Sunerimau, nes iš pradžių man tai pasirodė keista ir šiek tiek neįprasta. Kažkada socialiniame tinkle skaičiau, jog tai gali būti ženklas, jog sergu vėžiu, tad užsiregistravau vizitui pas ginekologą. Tuo metu dar nesijaudinau, nes krūtyse neturėjau jokių gumbelių, tik šiuos įdubimus“, - tęsė Sherrie. „Mane nusiuntė į specialią kliniką, ten atliko mamogramą ir pirmadienį jau žinojau diagnozę. Negalėjau nustoti verkusi. Turiu tris vaikus ir jiems apie tai pranešti buvo be galo sunku.“

REKLAMA

Sherrie pato dėžutę užplūdo žinutės, linkinčios nepasiduoti ir dėkojančios, jog apie tai įspėjo ir kitas.

„Visuomet bijojau liesti savo krūtis ar žiūrėti į jas veidrodyje. Taip jaučiausi iki vakar, nes kaip tik tada, pirmą kartą prisiverčiau jas paliesti. Tam mane paskatino Sherrie pasakojimas „Facebook“. Ačiū tau, kad skleidi informaciją vos tik sužinojai savo diagnozę“, - rašė Gilly Whitton.

REKLAMA

„Vėžio aptikimas dar ankstyvoje stadijoje reiškia, kad dar yra šansų pasveikti. Šaunuolė, Sherrie“, - pridūrė Lucy Michael.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų