Serialas, kurį dievina net pats Johnny Deppas: mįslingi faktai apie paslaptingąsias „Midsomerio žmogžudystes“

Migla apgaubti nusikaltimai, didžiausias paslaptis slepiantys herojai ir nuolatinė intriga, kas už viso to slepiasi – nuo šiol kiekvienas TV3 žiūrovas darbo dienomis kviečiamas ir pats tapti detektyvu bei įminti mįsles kartu su visą pasaulį sužavėjusiu TV serialu „Midsomerio žmogžudystės“. Sklinda gandai, kad šiam detektyviniui serialui atsispirti negali net ir tokios garsenybės, kaip Johny Deppas ar Sharon Stone…

Mįslingas serialas, kurio kiekvieną seriją paslaptingomis aplinkybėmis žūsta žmogus, jau 25 metus traukia žiūrovus.

Veiksmas seriale sukasi aplink fikcinio miestelio Midsomerio gyventojus ir jų kriminalais pažymėtą kasdienybę. Ir nors iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti, kad žmonės čia gyvena paprastus, niekuo neišsiskiriančius gyvenimus, iš tiesų visi jie slepia daugybę paslapčių. Dėl šios priežasties kiekviename naujame epizode įvyksta žmogžudystė, kurią narplioti skuba niekuomet žodžio kišenėje neieškantis ir savo juodu humoru garsėjantis detektyvas Barnabis, kuriam kompaniją palaiko ir vis pagelbėja jaunesnysis seržantas.

Tačiau net jei ir esate šio serialo gerbėjas, ar apie jį žinote viską?

Serialas filmuojamas Jungtinėje Karalystėje – ne paslaptis, kad šalis garsėja prastu ir itin lietingu oru. Vis dėlto kadangi seriale tai pastebėti sunku, daugelis gerbėjų linkę galvoti, kad „Midsomerio žmogžudystės“ filmuojamos tik tada, kai oras yra geras. Tačiau realybė kitokia. Filmavimo darbai nesustoja net ir tada, kai oras niūrus, o ekranuose tai padailinti padeda kompiuteriai. Taip pat, kai kuriose scenose žmonės filmuojami tik iki pusės, nerodant jų kojų, kurios neretai būna apautos šiltais batais, o aktoriai – susisupę į antklodes, kad nors šiek tiek sušiltų. Dėl tos pačios priežasties, esant itin šaltam orui, kad iš burnos nesklistų šilti garai, aktoriai kai kada burnoje laiko ledukus. 

Taip pat filmavimo komanda turi įvairiausių reikalavimų kaimo, kuriame filmuoja serialą, gyventojams. Filmavimo metu jie prašo nelandžioti ir nesidairyti pro langus, nenaudoti žoliapjovių ar įvairių kitų prietaisų, galinčių kelti didelį triukšmą. Tiesa, gyventojai – ne vieninteliai, kurie gali pristabdyti filmavimo darbus. Neretai čia įsimaišo ir laukinė gamta – filmavimo komandai yra tekę maistu vilioti žąsis, kad šios netrukdytų aktoriams.

Kiekviena „Midsomerio žmogžudysčių“ serija trunka tiek, kiek įprastinis filmas, o kiekviena istorija – unikali ir niekuomet nėra besitęsianti. Nenuostabu, kad nufilmuoti tokio ilgio juostą užtrunka – filmavimo komanda vienai serijai nufilmuoti užtrunka apytiksliai 5 savaites. 

Viename iš „Midsomerio žmogžudysčių“ epizodų kartą suvaidino ir… žurnalistai. Kai buvo filmuojamos detektyvo Barnabio dukros Cully vestuvės, čia, vietoje aktorių, atvyko 34 britų spaudos atstovai. Kadangi aktorių duona jiems nebuvo įprasta, neverta stebėtis, kad vestuvių svečius įkūniję žurnalistai visose scenose atrodė beprotiškai laimingi. Kita įdomi detalė – po šių vestuvių, Cully vyras daugiau seriale niekuomet nebebuvo rodomas.

REKLAMA

Taip pat „Midsomerio žmogžudystėse“ suvaidino ne vienas žinomas aktorius. Tarp jų – ir garsusis aktorius Orlando Bloomas, įkūnijęs vagį. Tiesa, kaip jau įprasta serialui, jo vaidmuo čia ilgai nesitęsė…

Tačiau tai – ne vienintelė įdomi juosta, kurią nuo šiol darbo dienomis kviečiami stebėti TV3 žiūrovai. Kiekvieną rytą pradėkite su vis skirtingu romantiniu filmu, vėliau pasinerkite į detektyvus su „Midsomerio žmogžudystėmis“, o po to nestabdomai šypsokitės su humoro serialu „Gyvenimo išdaigos“.

„Midsomerio žmogžudystės“ – darbo dienomis nuo 11.45 val. per TV3 –  !

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų