25-erių vagis mirė darbo įkarštyje: velionio draugas atskleidė daugiau detalių

Jungtinėje Karalystėje dažnai registruojamos automobilių katalizatorių vagystės ilgapirščiams gali būti mirtinai pavojingos – vienas toks bandymas baigėsi jauno vyro žūtimi.

Trečiadienį paviešinta pietiniame Velse rugpjūčio 12-osios naktį įvykusi istorija – patvirtinta, kad žuvo automobilio BMW katalizatorių bandęs pavogti Danielis Stephensas (25 m.). Vyrui bandant nuimti detalę virto domkratas, o mašina visu svoriu prispaudė po ja gulėjusį vyrą.

Jis žuvo įvykio vietoje. Ekspertai nustatė, kad žmogus mirė uždusęs dėl sulaužytos krūtinės.

Kūną anksti ryte aptiko automobilio savininkas, pastebėjęs iš po dugno kyšančias žmogaus kojas. Jis buvo be gyvybės ženklų. Negyvas Danielis Stephensas ištrauktas į įvykio vietą atvykus specialiosioms tarnyboms.

Tiriant įvykį liudijo velionio draugas Aronas Godfrey’us. Anot jo, Danielis buvo nusivylęs ir stresuotas, nes jam reikėjo pinigų teismui, kuris nagrinėjo bylą dėl vyro galimybės dažniau matytis su jo vaikais.

Būtent draugui žuvusysis ir užsiminė, kad žino kaip nuimti BMW katalizatorių ir kur jį parduoti.

Šios detalės benzinu ir dyzeliniu kuru varomų automobilių išmetimo sistemose naudojamos siekiant sumažinti taršą, jos vagis traukia dėl to, kad katalizatorių sudėtyje yra tauriųjų metalų.

Katalizatorių vagystės JK suaktyvėjo pandemijos metu. Be šios detalės automobilio techninė apžiūra gali baigtis nesėkmingai.


Rašyti komentarą...
K
Katutės..
2021-09-07 12:19:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galėtų visus užslegt..
Atsakyti
0

V
Volvo
2021-09-07 16:04:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir dar kas vagia volvo lempas irgi gali būti pavojinga,nes kai pagaus akis išdurs.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų