• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Laidoje „Prieš srovę“  įdomi legedinio boksininko Juozo Juocevičiaus (76 m.) istorija. Ją pasakoja nuo Alzheimerio kenčiančio vyro dukra Ingrida Juocevičiūtė. Šeima buvo nustebusi, kai išgirdo, kokia „laimė“ nusišypsojo jos tėvui – mylimąja prisitatanti dvigubai jaunesnė moteris ne tik slepia vyrą, bet ir galimai bando pasisavinti jo turtą.

Laidoje „Prieš srovę“  įdomi legedinio boksininko Juozo Juocevičiaus (76 m.) istorija. Ją pasakoja nuo Alzheimerio kenčiančio vyro dukra Ingrida Juocevičiūtė. Šeima buvo nustebusi, kai išgirdo, kokia „laimė“ nusišypsojo jos tėvui – mylimąja prisitatanti dvigubai jaunesnė moteris ne tik slepia vyrą, bet ir galimai bando pasisavinti jo turtą.

REKLAMA

Vyras, kaip žinoma, problemų su pinigais neturi – gauna netgi valstybės rentą, pinigines premijas už nuopelnus Lietuvos boksui. Kaip įtaria Ingrida, tai – nusikalstama schema. 

„Jie niekada nebuvo oficiali pora, bet palaikė santykius, ji tapo jo drauge, bet niekada kartu negyveno. Mano tėtis turėjo savo šeimą, išsiskyrė ir pasakė, kad daugiau vaikų nenori, tiesiog nėra šeimos žmogus. Jis anksčiau turėjo gražius, pagarbius santykius, bet kai moteris pareikšdavo, kad nori santuokos, tėvelis rėždavo „ne“ ir jų keliai išsiskirdavo“, – kalbėjo Ingrida.

Praeityje garbingus titulus Lietuvos ir Europos čempionatų ringuose pelnęs boksininkas, vienas Kauno savanoriškosios krašto apsaugos tarnybos kūrėjų J.Juocevičius yra patyręs daug šlovingų akimirkų. Iš 200 kovų net 185 ringe laimėjęs boksininkas garsėjo ne tik tobula technika, kovingu ir atkakliu būdu, bet ir jautrumu – jis yra išleidęs poezijos knygą.

REKLAMA
REKLAMA

Vyras iki šiol už nuopelnus iš valstybės gauna gan dideles pensijas.

Šioje istorijoje svarbi moteris – mergina vardu Breta. J. Juocevičius, dar buvęs 65-erių, pradėjo merginą mokyti bokso subtilybių, kai staiga tarp jų užsimezgė ryšys. 

REKLAMA

Laidos vedėjams bandant susisiekti su tariama boksininko sužadėtine Breta, teko pabendrauti su moters advokatais. Apskritai kyla klausimas: kodėl moteris pasisamdė akvokatę? Dar neteko girdėti, kad meilės reikalus spręsti kas nors būtų pasitelkęs advokato pagalbą.

Advokatė pokalbio metu aiškina, kad Juozas – veiksnus vyras, gebantis pats priimti sprendimus ir pasišnekėti su žurnalistais. 

„Iš pokalbio tikrai matėsi, kad jis, vyras, sergantis ketvirta Alzheimerio ligos stadija, nesigaudo situacijoje“, – kalbėjo „Prieš srovę“ žurnalistė.

REKLAMA
REKLAMA

„Veiksnumas būna dalinis arba visiškas neveiksnumas. O tai sprendžia teismas. Kol nėra jokio sprendimo, žmogus yra absoliučiai veiksnus“, – atkirto moters advokatė. 

Pokalbio metu Ingrida pasakojo, kad kurį laiką ji negali susisiekti su tėvu – jis tarsi dingęs. Vis dėlto stebuklingai jai pavyko prisiskambinti tėvui ir su juo pakalbėti.

„Aš nežinau, ar ta mergina juo tinkamai rūpinasi, duoda jam teisingus vaistus. Jau du mėnesius negaliu juo pasirūpinti, nes jis negrįžta į savo butą Vilniuje. Aš negaliu juo pasirūpinti kaip dukra, nes nežinau, kur jis yra“, – graudinasi moteris. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Dvi savaites aš nepalikau tėvo namų. Negalėdavau miegoti... Kasryt atsikeldavau 7 ryto, susikraudavau visus kompiuterius, pasidarydavau sumuštinį ir dvi savaites prie jo namų praleidau mašinoje. Ir sykį pamačiau, kas dedasi. Jis grįžo namo su mėlynėmis ant kaklo. Bandžiau jį įsisodinti į mašiną it pamačiau, kokią psichologinę įtaigą ji yra jam padariusi. Šoko būsenoje pradėjau suvokti, kas čia vyksta“, – kalbėjo pašnekovė. 

REKLAMA

Pokalbio metu pradėjo aiškėti, kad tikrasis naujosios J. Juocevičiaus moters vardas visai ne Breta, o Vaida. Breta – tik naujoji moters tapatybė, kurią ji kažkodėl slepia. Ji kažkodėl išsivežė vyrą nežinoma kryptimi ir atribojo jį nuo šeimos. 

„Nuvykau į policiją, parašiau pareiškimą. Aš dirbti negaliu, negaliu ir miegoti, man akyse stovi apsiseilėjusio, sutinusio tėvo veidas. Vaida man sako, kad jiedu 25 metus kartu, kad jie važiuoja atostogauti į seniai suplanuotą kelionę. Aš jai sakau, kad man atiduotų tėvą, nes jo bloga sveikata. O ji man į akis meluoja, kad jis pilnai viską supranta, kad jam viskas gerai“, – sako Ingrida. 

REKLAMA

Šiandien Juozo buto durys – užplombuotos. Taip padarė artimieji, niekaip negalintys susisiekti su savo tėvu. Jei ne butas ir ne dvi Juozo gautos pensijos, iš kurių susidaro keli tūkstančiai, vargu, ar jis būtų patekęs į tokią painią „meilės istoriją“. 

„Jis nelabai suvokia situaciją, o ji puikiai tuos dalykus išmano. Aš galvoju, kad ji nusivežė jį pas noratą, kad būtų jos naudai parašytas testamentas. Tuo tarpu jo gyvybei jau kyla pavojus“, – sako dingusio vyro brolis Stanislovas Juocevičius. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Nenoriu jų apkalbinėti, bet kaip teisėjas susidūriau su žmonių neapykanta, savanaudiškumu, mačiau, kaip žmonės savo sutuoktinius nuvaro į kapus, nunuodija. Tikrai tai merginai, kuri už jį 40 metų jaunesnė, tas vyras reikalingas? Argi ji slaugys tą senį? Nei jis vyras, nei tėvas – kam jis jai reikalingas. Jis yra žmogus, kuris visiškai nieko nesupranta, o ji, tarsi atvažiavusi sena draugė, kuri nori juo pasirūpinti. Ji jį įtikinėja, kad visi aplinkui – net ir šeima, artimieji – nori jai blogo“, – sako jis. 

REKLAMA

Paklaustas, kada paskutinį kartą kalbėjo su savo broliu, Stanislovas neslėpė neprisimenantis. 

„Kai paskutinį kartą su juo kalbėjau, prisiekiu, kad išgirdau, kaip iš kito kambario ji pradėjo rėkti, kad su manim nekalbėtų ir įvardijo mane labai negražiu žodžiu. Vadinasi, kad ji apie mane blogai kalba, nenorėdama, kad aš jam atverčiau akis. Sakydavau, kad jis susidėjo su aferiste, kad ji naudojasi jo pinigais.

Gal ir buvo anksčiau ta meilė, bet dabar jis septyniasdešimtmetis diedukas. Turbūt čia nėra net kalbų apie jokią meilę. Akivaizdu, kad eina kalba apie turtą“, – sakė vyras.

REKLAMA

„Tai tikrai nusikaltimas, ji tik siekia svo savanaudiškų tikslų. Apie jokį gailestingumą ir pagalbą jam neina jokia kalba. Ji tik juo naudojasi“

Šioje istorijoje – daug keistų dalykų, tad nenuostabu, kad jokia meile artimieji netiki. Prieš kelis mėnesius ji pasikeitė ne tik savo vardą, bet ir bando pakeisti legendinio boksininko tapatybę – filmuotame vaizdo įraše moteris vyrą vadina Vytu.

Apie įtarimus dėl moters norimo užvaldyti svetimą turtą ir daugiau istorijos detalių pasidalijo tiek Ingrida, tiek vyro brolis. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Vienas iš įdomesnių skambučių buvo tada, kai Vaida paskambino mano dėdei ir paklausė, ar jis paliudys santuokoje. Kokioje dar santuokoje? Tada jis sakė, kad supyko, išvadino ją visokiais žodžiais ir išvažiavo. Tikrai kvepia „amžina meile“, – kalbėjo moteris. 

Daugiau keistų istorijos, romano su nepažįstama moterimi detalių sužinokite laidoje.

Laida „Prieš srovę“ – antradieniais, 19:30 val. per TV3.

 

Tai sugalvota afiora kaip su R.Karpavičium užvaldyti turtą.Gaila,kad tada teismas
nesugebėjo irodyti,kad tai afera.Kaip bus laikas parodys Gerai,kad duktė ėmėsi
iniciatyvos apasaugot tėvą nuo aferistės.
Stiprybes ir dievo palaimos jūsų seimai!!!nepasiduokit ir neatiduokit tevo visokiom ale meilem!!!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų