Senolės pagalbos šauksmas: palikimas sukiršino šeimą, pati patyrė smurtą

Pinigai žmonėms palengvina gyvenimą, suteikia daugiau galimybių ir neretai laimės. Tačiau deja būna ir kitaip. Pinigai sudrasko viską, kas brangiausia – artimų žmonių santykius. Stanislavos gyvenimas virto pragaru, kai užrašė anūkui visą savo turtą. Po tokio poelgio moteris tikėjosi, kad giminaitis ja rūpinsis ir prižiūrės iki senatvės, tačiau tapo nereikalinga ne tik jam, bet ir penkiems savo tikriems vaikams.

Dabar tarpusavyje nebebendrauja nei seserys su broliais, nei vaikai su savo sena motina. Pati Stanislava žeria kaltinimus anūkui smurtu ir sako taip gyventi daugiau nebegalinti.

„Sako man, kad tu nudvėstumei, trenkė mane į sieną. Visokiais žodžiais vadina, tu gyvatė, valkata, kokia tu bjauri. Visi taip susipjovė, kad aš nė vieno vaiko nebeturiu. Užrašiau viską Romui, nes visi kiti tada dar buvo labai maži“, – su ašaromis akyse kalba pensininkė.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Senolės pagalbos šauksmas: palikimas sukiršino šeimą, pati patyrė smurtą

Romo žmona Jolanta teigia, kad visą košę dėl palikimo užvirė ne kas kitas, o pavyduliaujantis Stanislavos sūnus Leonas. Jie su vyru sutinka nuvažiuoti pas notarę ir parašyti namą babai ir visiems 5 vaikams po lygiai, tačiau Leonas į tokias kalbas nė nesileidžia. Vyras siekia, kad rentos sutartis būtų panaikinta ir motina užrašytų turtą jam.

„Aš į turtą nepretenduoju. Noriu, kad būtų lygybė ir viskas. Viskas prasidėjo, kai ji pasirašė rentos sutartį“, – nesutinka Leonas.

Jolanta atkerta bijanti, jog neprognozuojamam vyrui reikalingi tik pinigai, bet ne pati motina.

„Kiek kartų atėjote pas babą gyventi? Kiek žiemų ten praleidote? Iš babos pensijos gyvenote. Mes nenorime, kad jam vienam viskas atitektų. Norime, kad babai ir 5 vaikams būtų po lygiai. Vien dėl babos saugumo“, – atsikerta Jolanta.

Kokį sprendimą priims senolė ir kam atiteks jos turtas?

Visą istoriją žiūrėkite:

 


Rašyti komentarą...
R
Rimas
2019-02-24 18:08:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu kas ten duo urodas,lai usidirba ir turies
Atsakyti
0

a
arvydas
2019-02-24 18:20:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
savo prakaitu užsidirbkyte ir turėsite ,o ,dėl nepagarbos motinai ir aplamai senam žmogui
degsite ,jus pragare
Atsakyti
-2

B
Baisu
2019-02-24 19:04:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargse senele šiais laikais negali net giminem pasitiket. Kiek tokiu apgautu ubagais paleistu zmoniu
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų