Turtingas ūkininkas paliko tėvus be vandens – jie kaltina marčią

 Nematytas giminių konfliktas Nemakščių apylinkėse. Į laidos „Prieš srovę“ redakciją paskambinusi pensininkė Teresė guodžiasi, kad karas tarp tėvų ir sūnaus šeimos prasidėjo dėl turtų. Didžiulis gyvulių ūkis su šimtais hektarų žemės tėvų sveikatai pašlijus buvo užrašytas sūnui Vitalijui. Pensininkai sau pasiliko tik nedidelį namuką pačiame ūkio viduryje. Tačiau gerą darbą sūnaus šeimai padariusi Teresė su Antanu dabar gyvena neturėdami net geriamojo vandens.

Jau trejus metus į pienininkyste besiverčiančių ūkininkų valdas be perstojo važiuoja policija, antstoliai ir tyrėjai.

Į ūkio valdas atvykę laidos „Prieš srovę“ žurnalistai įsitikino patys – didžiulė teritorija lyg karo zona. Visur prismaigstyta lentelių, nurodančių, kad tai privati valda ir čia pašaliniams vaikščioti draudžiama.

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Turtingas ūkininkas paliko tėvus be geriamo vandens: perleidę turtą to nesitikėjo

Sunku patikėti, bet sūnui turtą perleidę tėvai dabar turi gyventi be vandens – jau penktas mėnuo jie važiuoja pas kaimynus atsivežti kelių kibirų vandens. Teresė mano, jog jų mylimiausias sūnus taip elgiasi pakurstytas žmonos. Vitalijus užkasė kieme šulinį, o vandens gręžinį uždėjo cemento luitais, kad tėvai jo neatsisuktų. Negana to, sūnus atjungė tėvams ir telefonus, kurie buvo ūkio balanse, užarė motinos auginamas braškes.

„Man per daug sunku kalbėti, su sūnumi nebekalbu. Aš jau jo nebelaikau žmogumi, kaip jis taip gali daryti…Nebegalime gyventi be vaistų tiek tėvas, tiek aš. Raminantys vaistai mūsų kasdieninė duona, – neslėpė susitaikymo su sūnumi nebematanti moteris. – Jis turi labai gerą patarėją namuose, kuri jį palaiko ir dar labiau pakursto tą nesantaiką daryti. Tai mūsų marti, kuri buvo labai gerbiama ir mylima mūsų, bet parodė savo nasrus“.

Kas gi turėjo įvykti tokio, kad marti Indrė pradėtų taip nebekęsti savo vyro tėvų? Indrė iki šiol pykta ant uošvio, kuris antrą vestuvių dieną jos tėvus išvadino ubagais. Tąsyk moteris tai nuleido negirdomis, tačiau prieš keletą metų patyrusi naują uošvio išpuolį, tikina atleisti nebegalinti. Po to karto žmonos pusėn stojo ir Vitalijus. Konfliktas įvyko dėl Irmos pasamdyto naujo fermos vedėjo, kuris, anot Vitalijaus tėvų, vaikščiojo per jų pievutę.

REKLAMA

„Uošvis vieną dieną pasikvietė mane ir pasakė, kad jis išsikraustytų. Kai paklausiau kodėl, jie man atsakė: jis vaikšto per pievutę. Tada pasakiau, ko jūs pykstate, žemė juk Vitalijaus. Ir vat tada uošvis mane išvadino valkata, atėjūne, ubage. Man tada uždraudė žeme vaikščioti, kurią padovanojo sūnui, uošvis kibo man į megztinį, pradėjo tampyti“, – patirtą smurtą prisiminė Indrė.

Vitalijus atkerta, kad taip elgiasi, nes tėvai to nusipelnė. Anot jo, žmona yra lygiavertė su juo ūkyje, todėl smerkti ir įžeidinėti jos niekas neturi teisės.


Rašyti komentarą...
J
JO
2019-01-26 15:17:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejau nėra jokių kelių per teismą tėvams atsiimti dovanotas žemes, jei nuosavas sūnus tyčiojasi ir kenkia tėvams. Suprantu, patys tėvai išaugina monstrą, bet jie neturėtų senatvėje taip kentėti nuo monstrų. Turi būti kažkokie įstatymai apsisaugoti nuo tokių vaikų- bent jau priversti grąžinti žemes ir išsinešdinti kurti savo gyvenimo kuo toliau, nes atleisti tokiems vaikams jau neįmanoma.
Atsakyti
-21

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų