Selas atsidūrė nemalonioje situacijoje: atlikėjas kreipėsi į visuomenę

Žinomi žmonės socialiniuose tinklalapiuose turi oficialias paskyras, kurias seka dešimtys ar šimtai tūkstančių, tačiau yra ir daug įžymybių klonų – netikrose paskyrose piktavaliai rašinėja žvaigždžių vardų. Iš vienos tokios paskyros jau ne pirmą kartą yra rašoma SEL vardu. Grupės lyderis Egidijus Dragūnas prašo atkreipti į tai dėmesį.

45

„Feisbuke yra sukurta netikra SEL paskyra, joje yra 2000 sekėjų. Jie jau ne pirmą kartą rašo mano vardu ir įvelia mane į nemalonias situacias. Vakar buvo parašyta žinutė, kuri vėliau tapo straipsniu portale ir tokiu būdu man pridarė nemalonumų. Prašau žmonių ir žiniasklaidos būti budresnius ir necituoti manęs, prisidengiant netikromis paskyromis”, - kalbėjo Egidijus.

(45 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viena įspūdingiausių lietuviškų „Instagram“ paskyrų priklauso Egidijui Dragūnui

Tikroji SEL feisbuko paskyra šiuo metu turi virš 200 tūktstančių gerbėjų, o netikra vos 2000. Dėl pastarosios E.Dragūnas ketina kreiptis į feisbuko administraciją, kad apsimetėliai būtų užblokuoti socialiniame tinkle.

Kitoje platformoje – vaizdus talpinančioje „YouTube“ – taip pat yra daug žmonių, kurie užsiima nelegalia veikla ir talpina SEL muziką. Grupės lyderis ragina žmones per kelias dienas ištrinti nelegaliai viešinamą SEL muziką, nes netrukus to imsis jo teisininkai.

„Raginu geranoriškai ištrinti iš „YouTube“ SEL dainas, nes jos patalpintos pažeidžiant autorines teises. O gerbėjus kviečiu mūsų muzikos klausytis oficialiame SEL kanale“, - sakė E.Dragūnas.

Išsamus SEL interviu laidoje „Legendinės legendos“:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų