SEL'as atskleidė intriguojančias pažinties su Mia detales: kartą filmavau ją tualete

 Turbūt populiariausias šalies atlikėjas Egidijus Dragūnas TV3 gyvenimo būdo laidai „Legendinės legendos“ davė intriguojantį interviu. Šmaikštieji Orestas ir Džilda Vaigauskai ne tik sužinojo, kaip SEL'as atsirenka į savo grupę jam pritariančias vokalistes, bet ir pasiteiravo apie pačias intymiausias šou verslo užkulisių puses.

2005 metais E. Dragūnas padėjo išpopuliarėti tuo metu ne itin žinomai atlikėjai Vilijai Pilibaitytei-Miai. Kartu su ja SEL įrašė bendrą dainą „Tai mano muzika“, kuri tapo hitu, o apie jo ir daininkės pažintį SEL'as turėjo ką papasakoti.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. E.Dragūnas: „Jeigu tu save gerbi, kišenėje turi turėti 10 tūkst. eurų grynais“

„Mia atvažiavo iš kaimo, atrodė, kad ji nulipo nuo taburetės, kur melžia karves. Bet kai išgirdau jos balsą, supratau, kad šis žmogus turi gerą balsą. Bet žmogus ne tik gerą balsą turi turėti... Be išvaizdos dar reikia turėti smegenis, marketinginius pagrindus, kompiuterio pagrindus, anglų kalbą...“, – pasakojo E. Dragūnas.

Tūkstantines minias į koncertus Lietuvoje sutriaukiantis atlikėjas tikina, kad niekada nėra bandęs pasinaudoti savo populiarumu, siekant su juo dirbančių merginų dėmesio.

„Sykį filmavau Mia tualete, jai prasisegė bliuskutė ir aš galvojau, pulti ją ar ne. Nepuoliau jos, viskas įvyko tik mano mintyse. Nė viena su manimi dirbusi mergina negalėtų manęs apkaltinti seksualiniu priekabiavimu“, – įsitikinęs E. Dragūnas.

E. Dragūnas taip pat pasisakė, ką mano apie VMI ir jam inkriminuojamą mokesčių vengimą:

 

 


Rašyti komentarą...
F
Fy
2017-12-13 09:26:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi suvaziave is kaimu,nuo zagres kile,bet gedyjasi to,o ypac lt dainininkeliai,bet pasityciot,pasijuokt ,pazemint ,kad kaimiete ,patys pirmi,nors nera tame nieko blogo.bet miai patyciu streles visados lipte limpa.o laida buvo neidomiausia is visu,nes matesi ,kad neleista daug ko klausti.kur tevai ,kaip gyvena,ar broliu sesiu turii,apie dar viena vaika ,kur buvusi usimine,pie narkotiku cartojima arba nevartojima.apie pupytes ka galvoja,dzilda galejo ji ten paciupinet dazniau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų