Seksualusis Mickey Rourke nebeprimena savęs: injekcijos ir plastinės operacijos pakeitė neatpažįstamai

Legendinis Holivudo aktorius Mickey Rourke šiais metais švęs jau 69-ąjį gimtadienį. Kino filmų žvaigždė pastaraisiais metais žiniasklaidoje labiau linksniuojamas ne dėl pasiekimų ekranuose, o dėl pernelyg pasikeitusios išvaizdos.

Vieša paslaptis – aktorius labai pamėgo plastinę chirurgiją, kuri jį pakeitė neatpažįstamai.

Kadaise Mickey Rourke buvo vienas geidžiamiausių Holivudo vyrų. Aukštas, sportiškas, turintis puikų humoro jausmą ir „blogiukas“ aktorius – tikras magnetas moterims. Vyrui buvo žadama stulbinanti ateitis.

Prieš išgarsėdamas kaip aktorius, Mickey buvo profesionalus boksininkas. Į bokso ringą vyras sugrįžo ir jau išgarsėjęs Holivude. Kaip pats teigė, tai turbūt ir buvo pirmojo klaida, pastūmėjusi jo gyvenimą pasisukti ne ta linkme, kuria jis norėtų. Bokso ringe vyrui ne kartą buvo sutalžytas veidas, būtent todėl aktorius ryžosi atsiduoti į plastinės chirurgijos ekspertų rankas.

Per pastaruosius du dešimtmečius vyrui keletą kartų buvo koreguota nosis, skruostikauliai, į kuriuos galiausiai suleista užpildų, tempta veido oda, koreguota akių forma, atliktos smakro, lūpų injekcijos.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų