Ukrainietės skruostai šokiruoja visą pasaulį: pamatykite, kaip ji atrodė anksčiau

Anastasija Pokreščuk išgarsėjo dėl savo neįprastų veido formų – modelis iš Ukrainos sakosi turinti „didžiausius pasaulyje skruostus“, kurie susiformavo veido užpildams išleidus krūvas pinigų.

9

Prieš kosmetinėms procedūroms skirdama 1 500 £, influencerė buvo natūralaus grožio moteris. Instagrame Anastasija dalinasi savo nuotrauka, daryta tuomet, kai jai buvo 26 metai.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Anastasija Pokreščuk išgarsėjo dėl savo neįprastų veido formų

Ji turėjo natūralios rusvos spalvos plaukus ir dailų veidą – tai visai kitoks įvaizdis, nei tas, kurį ji turi dabar, kai praeiviai gatvėje į ją atsigręžia, rašoma dailystar.co.uk.

Kaip matoma neseniai darytose nuotraukose, Instagramo žvaigždė dabar turi milžiniškus skruostikaulius, jos veidas užpildytas botoksu, plaukai – ryškiai rožinės spalvos, lūpos išpūstos, o akyse – ledinės žydros spalvos lęšiai.

Anastasijai labiau patinka dabartinė jos išvaizda, bet ji taip pat domėjosi, ar ir jos gerbėjai galvoja tą patį. Savo 252 000 sekėjų ji klausė: „Transformacija – 26 ir 32. Kuri jums labiau?“

Šis jos įrašas surinko net 20 800 patiktukų, o komentaruose užvirė tikri debatai. Tad kaip galėjo šitaip pasikeisti trisdešimtmetės išvaizda? Pirmą veido užpildą susileidusi 26–erių, Anastasija pradėjo vis labiau ryškinti savo skruostikaulius.

Ji taip pat pasidarė lūpų putlinimo procedūrą ir į kaktą susileido botokso. Vietoj tamsių garbanų ji plaukus išsitiesino ir nusidažė „barbiška“ rožine spalva. Dabar modelis net nebeatsimena, kiek injekcijų jau susileido.

Nors daug kam naujoji jos išvaizda nepatinka, pati Instagramo žvaigždė labai ja džiaugiasi. Anksčiau ji yra sakiusi: „Pasidariusi injekcijas ir pamačiusi, kaip keičiasi mano skruostai, aš juos tiesiog įsimylėjau. Suprantu, kad daug kam jie gali atrodyti keistai, bet man labai patinka.“

 


Rašyti komentarą...
&
&&&&&&&
2021-02-28 18:08:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl žmonėms nėra smegenų ir tiek save subjauroja ir įsivaizduoja kad gražu
Atsakyti
-2

J
Jonas
2021-02-28 18:44:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekam nereikalingas šlamštas. Dar jautresni žmonės neteks sąmonės pamate tokia pabaisa...
Atsakyti
-3

N
Nu
2021-02-28 18:28:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks tikslas šito straipsnio?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų