Seksualusis Gianluca Vacchi taps tėvu: mylimoji perpus jaunesnis modelis

Sakoma, kad kai kurie vyrai su amžiumi darosi tik seksualesni – būtent tai įrodo ir žavusis Italijos milijonierius, Gianluca Vacchi.

52 metų vyras traukia kur kas jaunesnes moteris, o jau kurį laiką jo dėmesiu mėgaujasi net 27 metais jaunesnė gražuolė, Sharon Fonseca.

Neseniai vyras pasidalijo džiugia žinia, jis su mylimąja greitai taps tėvais. Naujieną Gianluca pranešė nusifilmavęs vaizdo įraše.

„Kai vis pagalvodavau apie potencialą motiną savo sūnui, ta moteris turėjo Sharon savybes. Esu labai laimingas, galėdamas pranešti ir su jumis pasidalinti, kad Sharon ir aš laukiame kūdikio. Ji taps mama, kurios visada troškau savo vaikui“, – vaizdo įraše sakė G.Vacchi

Tai pirmoji tiek Gianlucos, tiek Sharon atžala.

G.Vacchi – tikra socialinių tinklų žvaigždė. Dažnai savo paskyrose itin prabangų gyvenimo būdą demonstruojantis vyras taip pat nevengia parodyti ir savo širdies damų.

Neseniai socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje Gianluca pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame nustebina Sharon įspūdinga dovana. 

Pasirodo, kad savo svajonių moteriai G. Vacchi įteikė naujausią „Range Rover“ automobilį.

„Kai nusileidau Majamyje, pagaliau turėjau progą įteikti Sharon jos gimtadienio dovaną… O šiuo ypatingu momentu norėjau pasidalinti ir su jumis! Mėgaukis, mano karaliene, ir su gimtadieniu“, – trumpai po vaizdo įrašu brūkštelėjo jis.

Vaizdo įraše matoma, kaip S. Fonseca negali patikėti savo akimis, o vėliau braukia ir džiaugsmo ašaras. 

Primename, kad Venesueloje gimusi mergina jau kurį laikas gyvena Majamyje, rašo savo tinklaraštį. Taip pat ji – ir manekenė bei akorė.

Metęs darbą ir į pensiją išėjęs vyras tikina, kad gyvenime reikia mėgautis viskuo, ką tik jis pasiūlo. Milijonierius socialinėje erdvėje giriasi ne tik prabangiomis jachtomis, bet taip pat ir žavių merginų kompanija.

REKLAMA

Skelbiama, kad Gianluca vadovo drabužių kompanijai, kuri per metus uždirbo net 300 milijonų dolerių, tad jo turtai tikrai nėra išgalvoti. 

Primename, kad išvaizdus italas internete išgarsėjo dėl savo ritmingo šokio kartu su savo buvusia širdies drauge, dainininke, dizainere G. Gabriele. Pagal R. Martino dainą prabangioje viloje besisukanti porelė pademonstravo pavydą keliančias kūno formas. 

Socialiniame tinke „Instagram“ vyras beveik kasdien dalijasi įvairiausiais kadrais ir vaizdo įrašais iš savo pašėlusio gyvenimo. Čia jo veiklą seka beveik 15 milijonų žmonių.


Rašyti komentarą...
V
Vardas
2020-05-12 00:02:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šūdų jura
Atsakyti
0

x
xxL
2020-05-11 13:02:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
nežinau kas anas toks ir kuo jis Lietuvai nusipelnęs kad apie jį TV3 rašo, bet akivaizdu kad jis dirba informacijos stendu :))))))
Atsakyti
0

M
Mociute
2020-05-11 17:59:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad issipaises balvonas,kazi ,jei butu koks santechnikas ar fermos juodadarbis,ar ta meile butu tokia didele, matai ,kaip sumaiso prota milijonai.Siaip jis dar ir baisokas:-)...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų